BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu i kooperujemy z ogromną ilością przedstawicieli, wystawiających się na tej imprezie. Systemy na targi to istotny element każdego udziału w tego typu przedsięwzięciu.

Targi arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swoją działalność od pożądanej strony. Z pewnością posiadasz budżet, który planujesz wykorzystać na wydruki, takie jak m.in. ulotki składane, flagi, czy ścianki tekstylne.Bez względu na to czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz kompaktowych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki panelowe z wydrukiem, czy systemy podwieszane. Wszystkie drukowane przez nas systemy odznaczają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Chcesz utworzyć stoisko wystawiennicze, jakiego arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych wydarzeń gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów reklamowych, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu . Wyposażamy masę wystawców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w takich przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to cudowny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwielokrotnienie obrotów w przyszłych latach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach arena DESIGN 2020 - Europejski Design dla Biznesu

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl