BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

Od lat tworzymy stoiska m.in. na AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich i kooperujemy z ogromną grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tych targach. Systemy na targi to ważna część każdego występu na tego rodzaju zgromadzeniu biznesowym.

Targi AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

Wyróżnij się!

Biorąc udział w targach, opłaca się pokazać swoją działalność od jak najlepszej strony. Prawdopodobnie masz budżet, który planujesz spożytkować na materiały reklamowe, takie jak m.in. broszury, wizytówki, czy ścianki reklamowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy trzydziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie najlepiej dostosowane do zapotrzebowania.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez kłopotu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o lady, ścianki panelowe z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie drukowane przez nas systemy wyróżniają się bardzo wysoką jakością wykonania i doskonałym nasyceniem kolorów.

Aspirujesz aby zaprezentować uczestnikom stoisko reklamowe, jakiego AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Zajmujemy się nie tylko wytwarzaniem systemów wystawienniczych, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy wiele realizacji z tytułu AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich . Wyposażamy szereg przedsiębiorców. Prawidłowe przygotowanie się do targów jest kluczem do sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach AMBERIF 2020 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl