BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych

Od bardzo dawna wykonujemy stoiska m.in. na AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych i możemy pochwalić się niemałym gronem klientów wystawiających się na tym wydarzeniu. Wysokiej jakości systemy wystawiennicze to podstawa, żeby przedstawić się od najlepszej możliwej strony podczas imprezy targowej. Niezależnie od tego czy posiadasz budżet rzędu trzech tysięcy złotych, czy na przykład nie jesteś ograniczony żadną kwotą - przygotujemy dla Ciebie perfekcyjnie dostosowane do Twoich oczekiwań stoisko wystawiennicze.

Targi AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych

Wyróżnij się!

Nasze produkty odznaczają się szczególną jakością wykonania, idealnym oddaniem kolorów oraz dużą mobilnością. Przy tak obszernym asortymencie nie ma opcji abyś nie znalazł u nas ścianek reklamowych których szukasz. Szukasz niewielkiej lady i ścianki? A może chcesz pójść dalej i stworzyć stoisko którego AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych jeszcze nie widziały? Kilkunastoletnie doświadczenie w branży reklamowej gwarantuje profesjonalną obsługę. Kompleksowo obsługujemy największe wydarzenia targowe na terenie kraju i poza nim. Wykonane przez nas stoiska wystawiennicze cechuje zauważalna dbałość o detal oraz idealne wydruki i odznaczające się świetnym smakiem kreacje graficzne, przygotowane przez nasz utalentowany dział graficzny.

Oprócz stoisk na targi zakupisz u nas różnego rodzaju wydruki, takie jak np. foldery reklamowe, gazetki, obrandowane teczki, czy kartoniki biznesowe. Możemy wykonać także folie samoprzylepne do zaaranżowania wypożyczonej powierzchni boxa.

Rok w rok nasze zaplecze drukarskie z okazji AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych uzbraja cały szereg wystawców. Postaw na doświadczoną firmę - miej na uwadze, że podczas pojedynczych targów, pozyskując wartościowych kontrahentów, nierzadko możesz nawet podwoić obrót w najbliższym roku, co ma ścisły związek z tym, że to właśnie na takich wydarzeniach stawiają się najbardziej znaczący inwestorzy.

Specjalna oferta dla wystawców na targach AMBERIF 2019 - Międzynarodowe Targi Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Szlachetnych

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2019

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl