BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej

Od dawna tworzymy stoiska m.in. na ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej i kooperujemy z olbrzymią ilością wystawców, biorących udział w tej imprezie. Systemy reklamowe to trzon każdego uczestnictwa w tego rodzaju spotkaniu biznesowym.

Targi ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, wypadałoby przedstawić swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie określiłeś budżet, który planujesz spożytkować na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki wystawiennicze.Niezależnie czy dysponujesz kwotą rzędu ośmiuset, czterech tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, dobierzemy systemy reklamowe możliwie dokładnie dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz mobilnych rozwiązań, które będziesz mógł bez trudu przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Rozpiętość oferty szczególnie podkreśla nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy pochwalić się bogatym asortymentem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki tekstylne z wydrukiem, czy rollupy. Wszystkie produkowane przez nas systemy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania i nieskazitelnym nasyceniem barw.

Aspirujesz aby pokazać uczestnikom stoisko targowe, jakiego ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych imprez targowych gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem graficznym. Nasz dział graficzny składa się z obytych w branży jednostek, gotowych aby tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w porozumieniu z klientem, w celu utworzenia zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Co sezon wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej . Zaopatrujemy szereg przedsiębiorców. Właściwe przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie traktuj udziału w tego typu wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach ACADEMIA 2020 - Targi Książki Akademickiej i Naukowej

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl