BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na 4 Design Days 2020

Od lat produkujemy stoiska m.in. na 4 Design Days 2020 i współpracujemy z ogromną grupą przedsiębiorców, biorących udział w tej imprezie. Systemy na targi to istotna część każdego występu na tego typu przedsięwzięciu.

Targi 4 Design Days 2020

Wyróżnij się!

Wystawiając się na targach, warto przedstawić swoją działalność od jak najlepszej strony. Na pewno określiłeś budżet, który zaplanowałeś sobie wykorzystać na materiały reklamowe, takie jak m.in. katalogi firmowe, flagi, czy ścianki tekstylne.Nie jest istotne czy dysponujesz sumą rzędu tysiąca dwustu, pięciu tysięcy, czy dwudziestu tysięcy złotych, wskażemy produkty reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do możliwości.

Jeśli szukasz przenośnych rozwiązań, które będziesz mógł w prosty sposób przetransportować na miejsce targów, nasze systemy są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Rozległość oferty szczególnie punktuje nasze znaczenie na rynku reklamy. Możemy poszczycić się szerokim wachlarzem zarówno jeśli chodzi o trybunki, ścianki PVC z nadrukiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas grafiki wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i wspaniałym nasyceniem kolorów.

Chcesz utworzyć stoisko reklamowe, jakiego 4 Design Days 2020 jak dotąd jeszcze nie miało okazji zobaczyć? Trzynastoletnie już doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony obsługę na światowym poziomie. Zajmujemy się nie tylko produkowaniem systemów na targi, ale również ich projektowaniem. Nasze studio projektowe składa się z doświadczonych jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie na własną rękę, a w porozumieniu z wystawcą, w celu pozyskania zadowalającej, wysokojakościowej całości.

Każdego sezonu wykonujemy całe mnóstwo realizacji z tytułu 4 Design Days 2020 . Zaopatrujemy sporą część przedsiębiorców. Poprawne przygotowanie się do targów jest wymogiem niezbędnym do osiągnięcia na nich sukcesu. Nie spostrzegaj udziału w tego typu przedsięwzięciach, jako pustego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „wyrzucone w błoto“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz zwielokrotnienie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach 4 Design Days 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl