BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stoiska targowe na 3D SOLUTION 2020

Od lat wytwarzamy stoiska m.in. na 3D SOLUTION 2020 i współpracujemy z imponującą grupą przedsiębiorców, wystawiających się na tej imprezie. Systemy wystawiennicze to ważny element każdego udziału w tego rodzaju przedsięwzięciu.

Targi 3D SOLUTION 2020

Wyróżnij się!

Pokazując się na targach, należałoby zaprezentować swój podmiot od najlepszej możliwej strony. Prawdopodobnie posiadasz budżet, który zamierzasz wykorzystać na materiały wystawiennicze, takie jak m.in. broszury, teczki ofertowe, czy ścianki targowe.Nie ważne czy dysponujesz pieniędzmi rzędu ośmiuset, trzech tysięcy, czy dziesięciu tysięcy złotych, zarekomendujemy narzędzia reklamowe możliwie najbardziej szczegółowo dostosowane do wymagań.

Jeśli szukasz łatwych w transporcie rozwiązań, które będziesz mógł bez wysiłku przetransportować na targi, nasze systemy są dla Ciebie wybitnym rozwiązaniem. Rozległość oferty wyraźnie podkreśla nasze znaczenie w branży reklamowej. Możemy poszczycić się dużym wyborem zarówno jeśli chodzi o recepcje, ścianki podświetlane z brandingiem, czy rollupy. Wszystkie wykonywane przez nas systemy wyróżniają się niepowtarzalną jakością wykonania i doskonałym nasyceniem odcieni.

Masz zamiar utworzyć stoisko reklamowe, jakiego 3D SOLUTION 2020 dotąd nie uświadczyło? Dekadowe doświadczenie w obsłudze podobnych eventów gwarantuje Ci z naszej strony najlepszą obsługę. Specjalizujemy się nie tylko konstrukcją systemów na targi, ale również tworzeniem projektów graficznych. Nasze studio projektowe składa się z obytych w branży jednostek, gotowych by tworzyć nie wyłącznie według osobistego gustu, a w ciągłym kontakcie z klientem końcowym, w celu pozyskania spójnej całości.

Corocznie wykonujemy dziesiątki realizacji z tytułu 3D SOLUTION 2020 . Uzbrajamy sporą część wystawców. Dobre przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc osiągnąć sukces. Nie spostrzegaj udziału w takich wydarzeniach, jako zwyczajnego wizurenkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to efektywny sposób na poszerzenie bazy kontrahentów oraz powiększenie obrotów w kolejnych sezonach.

Specjalna oferta dla wystawców na targach 3D SOLUTION 2020

Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Może Ci się przydać:

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl