BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Chodecz

Szukasz przenośnego środka reklamowego? W takim wypadku zainteresują Cię standy reklamowe. Chodecz to miasto gdzie nie braknie firm występujących na targach, z tego powodu więc bezwyjątkowo muszą zaopatrywać się w stosowne materiały prezentacyjne. Do tego rodzaju produktów wliczają się także ścianki z logo, trybunki, czy stojaki na plakaty i co najistotniejsze, wszystkie wymienione zamówisz w naszym e-commerce.

Targi Chodecz

Standy reklamowe - Chodecz wymaga atrakcyjnych metod prezentacji

Multum zalet jakie oferują standy ustawiają je na górze inwentarza najużyteczniejszych metod reklamowych. Dają one wysoką efektywność w niskiej kwocie pieniężnej, czyniąc je idealnym wyjściem w kategorii reklamy dla sytuacji biznesowych. Wykorzystać da się je również do sposobów promocyjnych w galeriach handlowych, gdzie z pozytywnym skutkiem będą zwracać uwagę spacerowiczów. Wachlarz możliwości jest tak naprawdę ogromny.

Świetne miejsce, gdzie należy umieścić standy reklamowe

W obecnych czasach odnalezienie zaufanego wykonawcy systemów jest trudne. Zamów realizację tych małych ścianek wystawienniczych bez wychodzenia z domu! U nas to zrobisz bez względu skąd pochodzisz i gdzie mają przetransportowane zostać Twoje standy reklamowe. Chodecz należy do grupy miast gdzie jesteśmy w stanie pochwalić się pokaźną bazą klientów, co oznacza że wysyłamy tam produkty właściwie codziennie. Aby odległość i możliwe trudności z komunikacją nie stanowiły dodatkowych perturbacji w procesie zlecenia, kadra z którą będziesz w kontakcie jest odpowiednio kompetentna i zręcznie udzieli odpowiedzi w sytuacji dylematów. Na zrealizowanie zamówienia starczy nam ledwie kilka dni. Przekazujemy do dyspozycji ponadto własne zaplecze projektowe, które szybko stworzy projekt standu, na wypadek gdyby była taka konieczność.

Jakie mamy standy reklamowe?

W zasadzie standy dzielimy na trzy rodzaje systemów - materiałowe, z kartonu oraz z PVC. Co zrobić żeby wytypować najlepsze dla Twojej firmy standy reklamowe? Chodecz woli standy tekstylne, przez wzgląd na drobne długości boków po rozłożeniu. Nie jest to niespodzianką, w końcu łatwość transportu jest na wypadek targów ważna. Współmiernie decydująca jest również jakość wydruku. Technologia jaką wykorzystujemy w procesie produkcji posiada nazwę sublimacja. Umożliwia ona zdobycie wolnej od wad kolorystyki.

Stojaki reklamowe - Chodecz zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

Produkujemy standy różnych wymiarów, w różnorodnych kształtach i całym szeregu obfitej ilości typów konstrukcji - mają od ponad roku do aż dożywotniej gwarancji sprawności. Co ważne, jesteśmy w posiadaniu odpowiednich maszyn by na miejscu przygotować projekt standu i wyprodukować go w zaledwie kilkadziesiąt godzin roboczych. Stawia nas to na szczycie producentów rozwiązań reklamowych.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Chodecz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl