BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Standy reklamowe - Chociwel

Czujesz potrzebę zakupienia dobrego systemu reklamowego? W takim razie zainteresują Cię standy reklamowe. Chociwel to miejscowość w jakiej nie braknie przedsiębiorstw prezentujących się na imprezach targowych, dlatego bez wyjątków powinni zaopatrywać się w stosowne materiały wystawiennicze. Do takich produktów zaliczają się również kasetony wolnostojące, lady, czy pufy i co najważniejsze, wszystkie zlecisz w naszym e-commerce.

Targi Chociwel

Standy reklamowe - Chociwel wymaga atrakcyjnych sposobów prezentacji

Mnogość zalet jakie oferują standy stawiają je na pierwszej pozycji spisu najużyteczniejszych rozwiązań reklamowych. Dają one bardzo dużą efektowność w niewielkiej kwocie zakupu, czyniąc je perfekcyjnym wyjściem w zakresie reklamy w przypadku wydarzeń biznesowych. Wykorzystywać można je dodatkowo do sposobów marketingowych w domach handlowych, gdzie produktywnie będą absorbować uwagę spacerowiczów. Obszar alternatyw jest w zasadzie bardzo szeroki.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Aktualnie odszukanie renomowanego wykonawcy systemów jest skomplikowane. Zamów wytworzenie tych małych ścianek prasowych bez wychodzenia z domu! W naszym sklepie to zrobisz niezależnie skąd jesteś i dokąd mają zostać przetransportowane Twoje standy reklamowe. Chociwel jest wśród rejonów gdzie możemy pochwalić się niebanalną liczebnością kontrahentów, w następstwie czego wysyłamy tam produkty niemal codziennie. By odległość i możliwe problemy z przepływem informacji nie stanowiły nowych utrapień w procesie zakupowym, kadra z którą będziesz w stałym kontakcie jest specjalistycznie kompetentna i zręcznie odpowie w sytuacji pytań. Na zrealizowanie zamówienia starczy ledwie kilka dób. Oferujemy ponadto nasze studio graficzne, które bardzo szybko utworzy projekt standu, zakładając, że będzie potrzeba.

Jaki wybrać stand reklamowy?

Przeważnie standy można podzielić na trzy warianty - z tkaniną, papierowe oraz z twardych płyt. Jakim sposobem wybrać najbardziej odpowiednie dla Twojej firmy standy reklamowe? Chociwel wyżej stawia standy tekstylne, przez wzgląd na małe wymiary po rozłożeniu. Jest to zrozumiałe, jakby nie patrzeć przenośność jest w kwestii targów bardzo istotna. Równoważnie istotna jest również klasa wykonania. Metoda jaką stosujemy w cyklu produkcji nosi nazwę sublimacja. Daje gwarancję ona osiągniecie wolnej od wad jaskrawości kolorów.

Stojaki reklamowe - Chociwel może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

Komponujemy standy różnych wielkości, wielorakich kształtów oraz całym szeregu obfitej ilości rodzajów montażu - mają od trzech kwartałów do aż dożywotniej gwarancji sprawności. Co warte dodania, mamy możliwości by u nas utworzyć projekt standu i zbudować go w ledwie tydzień. Plasuje nas to na szczycie producentów systemów do reklamy.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Chociwel 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: standy-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl