Są to chyba jedne z najfajniejszych targów odbywających się w Polsce. Expo Sweet to wydarzenie poświęcone branży cukierniczej i lodziarskiej, które co roku odwiedza około 25000 gości z Polski i zagranicy. Targi odbywać się będą w dniach 23 - 26 lutego na hali Centrum Expo XXI w Warszawie.
Wpisy oznaczone tagiem "targi cukiernicze"
Kategorie wpisów
Kategorie wpisów
Kategorie wpisów
Tagi
Tagi
Tagi
Kategorie wpisów
Kategorie wpisów
Kategorie wpisów
Tagi
Tagi