BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

23 luty 2020 - Targi Cukiernicze Expo Sweet 2020

0
23 luty 2020 - Targi Cukiernicze Expo Sweet 2020

Targi Cukiernicze - Expo Sweet 2020

Są to chyba jedne z najfajniejszych targów odbywających się w Polsce. Expo Sweet to wydarzenie poświęcone branży cukierniczej i lodziarskiej, które co roku odwiedza około 25000 gości z Polski i zagranicy. Targi odbywać się będą w dniach 23 - 26 lutego na hali Centrum Expo XXI w Warszawie.

Podczas tej przesłodkiej imprezy będzie można obejrzeć, co branża ma do zaoferowania. Targi odwiedzą najlepsi cukiernicy, lodziarze, piekarze i restauratorzy z całej Polski. To doskonała okazja, aby wymienić doświadczenia i zdobyć nowe kontakty biznesowe, gdyż właściwie każdy lokal gastronomiczny ma w swojej ofercie coś słodkiego w związku z czym pojawienie się na targach daje niepowtarzalną okazję do nawiązania lukratywnej współpracy.

Targi to także czas do zaprezentowania oferty maszyn i surowców cukierniczych, którymi z pewnością zainteresowane będą piekarnie, cukiernie i lodziarnie, ale też kawiarnie i inne obiekty, które podają słodkości do kawy, herbaty lub po obiedzie. 

Zaopatrujemy sporą część wystawców na targach Expo Sweet 2020. Poprawne przygotowanie się do targów jest elementem którego nie można pominąć, chcąc zakończyć je powodzeniem. Nie traktuj udziału tego typu wydarzeniach, jako pustego wizerunkowego wydatku. To nie są pieniądze „puszczone z wiatrem“, to idealny sposób na nawiązanie nowych relacji biznesowych oraz zwiększenie obrotów w niedługim czasie.

Specjalna oferta dla wystawców na targach Expo Sweet 2020
Oto Twój kod rabatowy 5%: mojetargi2020

Zachęcamy również do przejrzenia naszej oferty systemów wystawienniczych.

 

przycisk

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
Chmura tagów bloga
Dzięki chmurze tagów możesz szybko przenieść się do interesującego Cię tematu na naszym blogu!
Czytaj więcej

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl