BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Nowoczesne stoiska targowe na TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki✅

Systemy wystawiennicze na TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki

Planujesz wziąć udział w targach TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki? Zajrzyj do naszego sklepu internetowego RETIO.pl i dokonaj zakupu potrzebnych Ci stoisk, i systemów reklamowych. Od bardzo dawna wykonujemy wysokiej jakości produkty dla branży wystawienniczej w tym także dla firm, które biorą udział w targach TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki.

Systemy reklamowe – kompleksowo na TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki.

Biorąc udział w targach branżowych musisz pamiętać o wielu rzeczach w tym między innymi o rzucającym się w oczy stoisku reklamowym. Bez należytego wyróżnienia się, Twoje stanowisko reklamowe może zostać niezauważone, bo zwyczajnie zniknie pośród wielu podobnych stanowisk targowych. Nieważne w jakiej branży działasz, na pewno dobrze wiesz, że aby zdobyć klientów musisz dać się zauważyć – dlatego też biznes zlokalizowany w dobrym miejscu i z dobrym oznakowaniem poradzi sobie lepiej w porównaniu do takiego umieszczonego na peryferiach miasta. Z drugiej strony jeśli firma z obrzeży miasta jest dobrze zareklamowana to także poradzi sobie doskonale. Podobna sytuacja jest w czasie wystawiania się na targach branżowych – nieciekawe stanowisko reklamowe nie wzbudzi niczyjego zainteresowania.

Profesjonalne stoiska targowe

Żeby stworzyć ciekawe stoisko reklamowe na targi TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki należy zastanowić się jakie funkcje chcemy, aby spełniało takie stoisko pomijając oczywiście przyciągnięcie odwiedzających. Czy chcemy prezentować pełną ofertę, czy chcemy wyszczególnić tylko jeden specyficzny produkt lub usługę? Czy przewidujemy miejsce do rozmów z handlowych i do spisywania umów? Czy będzie potrzebne zaplecze? Jak to w ogóle ma wyglądać? Może wystarczy prosta ścianka reklamowa zamiast całego stoiska? To kilka pytań na które musimy sobie odpowiedzieć zanim weźmiemy się za organizację stoiska targowego. Jeśli wiesz już jak ma wyglądać Twoje stoisko to czas przystąpić do organizacji potrzebnych systemów wystawienniczych.

Stanowisko reklamowe na targach branżowych może składać się nawet z lady promocyjnej i prostej ścianki reklamowej. Może to być też duże stoisko. W obu sytuacjach konieczny staje się zakup odpowiednich systemów wystawienniczych i wydruków do nich, zaś wydruki trzeba zaprojektować graficznie. Błędnym jest myślenie, że konieczne jest angażowanie do tego wielu firm. Wybierając nasz sklep, załatwisz wszystko w jednym miejscu – wykonujemy projekty graficzne, wydruki i dostarczamy konstrukcje do systemów. Nasze usługi w branży systemów wystawienniczych są jednymi z najbardziej kompleksowych w Polsce i na świecie.

Ponadto nasze usługi obejmują dużo szerszy zakres, gdyż posiadamy także Agencję Marketingową 360 stopni z najszerszym zakresem usług reklamowych i marketingowych, więc jeżeli potrzeba Ci innych usług reklamowych to odwiedź stronę naszej agencji: https://scharmach.pl

 

Specjalny rabat dla wystawców na TEiA - Targi Elektroniki i Automatyki 💰

Oto Twój kod rabatowy 5%: targi2022

Kod naliczy 5% zniżki na wszystkie produkty w koszyku.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl