BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

System wystawienniczy na targi

Jaki system wystawienniczy wybrać na targi?

Zacznijmy od interpretacji definicji „system wystawienniczy”.

System wystawienniczy to nośnik przeznaczony do prezentacji treści, bądź grafiki reklamowej w taki sposób, aby przyciągnęła ona wzrok odbiorcy i została przez niego zapamiętana. Ponadto – powinna oddziaływać na jego psychikę, uświadamiać mu potrzebę posiadanego/posiadanej prezentowanego na nośniku produktu/usługi i najlepiej nakłaniać go do dalszych czynności, np. zakupu. W takim przypadku wybór odpowiedniego nośnika jest priorytetem dla tego typu działań. Nie tylko odpowiednio skrojona grafika jest kluczem do sukcesu, ale także nośnik w odpowiednim formacie, kształcie, kolorze, z odpowiednimi funkcjami.

Bazując na informacjach, które już Państwo poznali, możemy przedstawić kilka rodzajów nośników, jakie zawiera nasza oferta sklepowa:


Decydując się na wybór systemu wystawienniczego musicie Państwo uświadomić sobie kilka istotnych faktów, między innymi:

  • na jaki rodzaj spotkania/imprezy/targów się wybieracie,
  • czy macie mocnych konkurentów, na jakiej pozycji wśród nich jesteście,
  • jaką branżę, usługę czy produkt chcecie zareklamować,
  • jaka jest powierzchnia stoiska reklamowego,
  • jaki budżet chcecie przeznaczyć na marketing, reklamę, systemy wystawiennicze,
  • czy wasza reklama zawiera grafikę czy również słowne treści,
  • jaką funkcję mają pełnić systemy? - informacyjną, wizualizującą czy inną,
  • jaki zasięg widoczności i oddziaływania reklamy chcemy uzyskać.


Oczywiście punktów jest o wiele więcej. Wiele zależy również od wyobraźni i wcześniejszego doświadczenia.


Najważniejszym elementem (systemem wystawienniczym) każdego stoiska jest ścianka wystawiennicza. Jeśli zdecydujecie się Państwo na jej duże wymiary – stworzy spektakularne tło graficzne. Podobną funkcję mogą pełnić rollupy o wymiarach 2000-2400 mm.
Atutami ścianek wystawienniczych jest ich mobilność, lekka konstrukcja, łatwość montażu i demontażu, a nawet transportowanie. I co najważniejsze – najwyższej jakości materiały użyte do ich produkcji oraz gwarancja. Ścianki przyciągną pierwszą uwagę klientów, pomogą zwizualizować przekazywaną treść, odzwierciedlić wizję i misje firmy oraz wyróżnią Państwa na tle konkurentów.

Rollupy są nośnikami z kasetowym systemem obsługi grafiki, która drukowana jest na materiale banerowym (ew. tekstylnym – Rollup TEX) i rolowana. Na górze grafiki montuje się listwę zatrzaskową, która podczas prezentacji nie pozwoli banerowi na zwieszania się, bądź zaginanie rogów. Całość utrzymana jest na maszcie. Systemu wystawiennicze tego rodzaju są szybkie i łatwe w montażu i demontażu, z łatwością transportuje się je w przystosowanych torbach. Rozróżniamy 3 klasy rollupów: ekonomiczną, średnią oraz premium. Każdy znajdzie coś na własne potrzeby. Od prostych konstrukcji, po eleganckie i nowoczesne. Najlepiej sprawdzają się przy prezentacji grafiki z małą treścią słowną, np. są odpowiednie dla promocji, pierwszej prezentacji działalności firmy. Do stosowania jako dodatkowy nośnik lub indywidualny punkcik reklamowy.

Lady czy trybunki to systemy wystawiennicze, które najlepiej odnajdą się w roli punktu, w którym powitacie Państwo swoich gości, uczestników imprezy, w której bierzecie udział, obdarujecie ich małym gadżetem reklamowym, co sprawi, że zostaniecie miło zapamiętani, a potencjalny klient na pewno powróci. Trybunki doskonale sprawdzają się też w roli punktu, w którym hostessy czy hości będą prezentowali produkt, bądź usługę, namawiając Klientów do interakcji i w późniejszej fazie do wypróbowania i zakupu. Korzystanie z tego systemu wystawienniczego stawia firmę automatycznie w profesjonalnym świetle.

Flagi reklamowe (windery) to jeden z najbardziej efektownych sposobów promowania firmy. Proponujemy kilka wzorów flag oraz dopasowanych do ich miejsca użytkowania podstaw tak, by mogli Państwo jak najlepiej wypromować Swój biznes. Systemy wystawiennicze takie, jak flagi są najlepsze dla miłośników takich wydarzeń jak imprezy sportowe, pokazy lokalne, targi oraz wewnętrzne wystawy, w tym promocje detaliczne. Cechują się tym, że są wolnostojące, imponujące i co najważniejsze - solidne.

Systemy podwieszane są systemami odpowiednimi w momencie, gdy wielkość powierzchni użytkowej jest ograniczona, mała lub nie ma jej wcale. Systemy, jakie oferujemy mają niemały format, co sprawia, że są widoczne z dużej odległości. Aby zwrócić na siebie uwagę potencjalnego klienta, zainteresowanego Państwa działalnością – oferujemy kształt oka, kwadratu, trójkąta i itd. Nośniki podwieszane są to aluminiowe konstrukcje z tekstylną grafiką obszytą zamkiem błyskawicznym, aby jak najlepiej integrować z konstrukcją. Odpowiednie przede wszystkim do prezentowania treści słownej, nie ujmując w żaden sposób grafice, która również doskonale się tutaj zaprezentuje. Dzięki tekstyliom kolorystyka będzie wyraźna, nasycona i co ważne – możliwe jest jej pranie oraz odświeżanie.

Potykacze i stojaki to nośniki dodatkowe - doinformowujące odbiorcę poprzez krótką treść czy grafikę, jaką na nich umieścimy. Dysponujecie Państwo ulotkami, katalogami czy folderami? Nie zapomnijcie wyposażyć się w stojak na ulotki. Warto na swoim stoisku umieścić tego typu system, ponieważ jak wiadomo – podczas targów jest dużo zamieszania, można kogoś zapomnieć o czymś doinformować czy nie mieć czasu na przegląd galerii.. A takim sposobem klient będzie mógł wyposażyć się w papierową reklamę i na spokojnie zapoznać się z nią w domu, biurze czy na zebraniu.

Sami Państwo widzą jaką ważną rolę pełnią systemy wystawiennicze na targach.
Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, zespół Retio.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl