BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Mrozy

Nawet najlepiej przemyślana kampania reklamowa potrafi przepaść bez skutecznych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko zapewniają info o funkcjonowaniu firmy bądź instytucji. Rywalizują także między sobą o uwagę znajdujących się tuż obok osób. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają przykuwać uwagę adresatów. Do najbardziej atrakcyjnych należą standy i stojaki reklamowe - Mrozy oraz inne większe nasze miasta będą znakomitym polem by przedstawić markę w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Mrozy

Stojaki reklamowe - Mrozy wymaga najlepszych metod pokazywania ofert

Da się je ustawić w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w czasie prezentacji oferty w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych znakomicie `podkreślą prospekt z kolekcją, a na terenie ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy jest istotne, jak zaprezentują najważniejsze cechy: funkcjonalność, trwałość i prosty montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Mrozy (a także pozostałe lokalizacje) zauważa najbardziej, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego szumu.

Świetne miejsce, gdzie można umieścić standy reklamowe

Środki do budowania wizerunku konstruuje się za sprawą coraz nowszych technologii. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z nadrukiem w technologii UV - te materiały potrafią zaoferować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Mrozy zwykle korzysta z wszystkich możliwości, toteż trzeba przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko też łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub półkami na katalogi. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Mrozy mamy zamiar umieścić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane powinno się podkreślić w zamówieniu - charakter wydruku czy surowca powinien zostać dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać po jednej lub drugiej stronie wejścia, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub program w ciekawej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Mrozy zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa wiele obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Mrozy jako miejsce nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do charakteru firmy bądź rodzaju proponowanych towarów. Aktualnym przebojem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Rozmaite kształty z naszej oferty cechuje niezawodna solidność, dlatego powinno się jedynie określić interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które spełnią swoje zadanie nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Mrozy 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium