BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Mordy

Nawet dobrze przemyślana promocja reklamowa potrafi przepaść bez dobrych nośników treści. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Rywalizują również z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rozmaitych formach pozwalają przykuwać uwagę adresatów. Można skierować swój wzrok na ścianki i stojaki reklamowe - Mordy oraz pozostałe duże nasze miasta są rewelacyjnym miejscem do przedstawienia firmy w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Mordy

Stojaki reklamowe - Mordy wymaga najlepszych technik prezentacji

Dadzą się zaobserwować w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na imprezach branżowych, podczas przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z istotnymi danymi. Od strony wystawcy jest ważne, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, odporność na nacisk i prosty sposób składania. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być przede wszystkim oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wówczas wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Mordy (i nie tylko) dostrzeże wyraźnie, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego szumu.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do budowania wizerunku korzystają z coraz bardziej innowacyjnych technologii. Profile z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te materiały mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Mordy jest w zasięgu każdego rozwiązania, dlatego należy przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Coraz częściej też łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, nieopodal zaś stanie stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Mordy spróbujemy rozstawić wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku wystarczy odpowiednią opcję podkreślić podczas zlecania - rodzaj druku czy surowca powinien być dopasowany do kapryśnych okoliczności aury. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które oczekują na gości po obu stronach wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Mordy zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Was wiele obiektów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Mordy dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych artykułów. Ważne, by wybrać sposób prezentacji dobrany do charakteru przedsiębiorstwa bądź rodzaju proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub znak graficzny. Rozmaite kształty z naszego katalogu łączy niezrównana solidność, więc pozostaje jedynie wybrać interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które spełnią swoje zadanie nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Mordy 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium