BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Mikstat

Niejedna dobra promocja przedsiębiorstwa może pozostać niezauważona bez skutecznych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą też z konkurencją o uwagę potencjalnych klientów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych formach pomagają wzbudzać reakcję adresatów. Bardzo efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Mikstat oraz pozostałe większe nasze miasta okazują się świetnym obszarem do zaprezentowania firmy w sposób trafiający w pamięć.

Targi Mikstat

Stojaki reklamowe - Mikstat potrzebuje skutecznych technik reklamowania

Będą zwracać uwagę w różnych miejscach. Dobrze wypadną na imprezach targowych, w czasie przedstawienia oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy świetnie `podkreślą katalog z ofertą, a na korytarzu ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z istotnymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy jest istotne, by mieściły w sobie utylitarność, trwałość i nieskomplikowany sposób składania. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się w pierwszym rzędzie oryginalne i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Mikstat (i nie tylko) dostrzega najbardziej, kiedy coś wyróżnia je wśród reklamowego zgiełku.

Świetne miejsce, gdzie trzeba postawić standy reklamowe

Artykuły do tworzenia wizerunku produkuje się za sprawą coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa potrafią dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Mikstat jest w zasięgu każdego rozwiązania, toteż powinno się przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj też stosuje się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem może być podest na tle ścianki z oryginalnym designemf, zaś przy nim zostanie usytuowany stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Mikstat mamy zamiar rozstawić w środku czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku należy stosowną informację przekazać w zamówieniu - rodzaj druku czy surowca powinien być dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy gadżetami, które czekają na gości po jednej lub drugiej stronie drzwi, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne dane lub program w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Mikstat może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa duży wybór produktów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Mikstat dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, wymaga rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób promowania dobrany do wizerunku firmy bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Ostatnim przebojem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się brand lub logo firmy. Różnego rodzaju produkty z naszej oferty wyróżnia niezawodna jakość wykonania, więc wystarczy jedynie określić interesującą metodę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Mikstat 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl