BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Malbork

Niejedna dobra kampania firmy potrafi pozostać niezauważona przy niewłaściwie użytych sposobach reklamowania. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą również z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób pomagają wzbudzać reakcję odbiorców. Do najbardziej optymalnych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Malbork i inne duże nasze miasta będą świetnym polem by przedstawić markę w taki właśnie sposób.

Targi Malbork

Stojaki reklamowe - Malbork oczekuje skutecznych technik reklamowania

Dadzą się zauważyć w różnych lokalizacjach. Sprawdzą się na imprezach wystawienniczych, w trakcie przedstawienia oferty w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia użytkownika jest kluczowe, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się w pierwszym rzędzie niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Malbork (i nie tylko) widzi szczególnie, kiedy znajdzie się w nich element wyławiający je wśród reklamowego zgiełku.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz nowszych technologii. Profile z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały dają całkiem nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Malbork jest w zasięgu każdego rozwiązania, zatem musimy przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko też stosuje się rozmaite produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Malbork spróbujemy rozstawić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku wystarczy odpowiednią opcję przekazać podczas zlecania - rodzaj druku czy materiału musi być dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w konwencji stojaków, doskonale łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać po obu stronach drzwi, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje dane lub program w atrakcyjnej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Malbork może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Malbork jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Ważne, by wybrać sposób promowania najbardziej pasujący do wizerunku przedsiębiorstwa bądź rodzaju zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Wszelkie linie z naszej oferty łączy wysoka trwałość, zatem pozostaje jedynie zdefiniować właściwą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które spełnią swoje zadanie nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Malbork 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium