BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Lubomierz

Niejedna pomysłowa promocja reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez właściwej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko zapewniają info o funkcjonowaniu firmy bądź komórki społecznej. Rywalizują także z konkurencją o uwagę przechodzących obok osób. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by zabiegać o zainteresowanie odbiorców. Jednymi z najskuteczniejszych są ścianki i stojaki reklamowe - Lubomierz oraz pozostałe duże polskie miasta stają się świetnym miejscem by pokazać firmę w taki właśnie sposób.

Targi Lubomierz

Stojaki reklamowe - Lubomierz oczekuje skutecznych sposobów prezentacji

Będą pasować w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na targach, podczas promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla użytkownika będzie najistotniejsze, by łączyły w sobie użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być po prostu pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku spełnią reklamową misję. Standy i stojaki reklamowe Lubomierz (i nie tylko) dostrzeże wyraźnie, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Profile z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, wiele typów tektury i kartonu z nadrukiem w technologii UV - te materiały dają kompletnie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Lubomierz jest w zasięgu rozmaitych możliwości, toteż powinno się przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj także stosuje się rozmaite produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest przed standem z ciekawym kształtemf, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Lubomierz chcemy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane trzeba przekazać podczas zlecania - rodzaj druku czy surowca powinien być dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać po obu stronach drzwi, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub ofertę w atrakcyjnej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Lubomierz zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do promocji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Lubomierz jako miejsce aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na foldery i katalogi czy do promowania prezentowanych artykułów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do charakteru marki bądź rodzaju proponowanych towarów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Rozmaite kształty z naszej oferty łączy wysoka solidność, więc wystarczy wyłącznie wybrać właściwą metodę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które odegrają swoją rolę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Lubomierz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium