BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Lipsk

Niejedna pomysłowa kampania firmy może pozostać niezauważona bez skutecznych nośników wizualnych. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie ewentualnych klientów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by wzbudzać reakcję odbiorców. Do najbardziej optymalnych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Lipsk i pozostałe większe nasze miasta stają się rewelacyjnym polem by pokazać markę w taki właśnie sposób.

Targi Lipsk

Stojaki reklamowe - Lipsk oczekuje najlepszych technik reklamowania

Można je ulokować w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na wystawach, w czasie prezentacji produktów w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych doskonale wyeksponują katalog z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - druk z kluczowymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy jest istotne, by mieściły w sobie użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą być w pierwszym rzędzie oryginalne i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Lipsk (i nie tylko) dostrzega wyraźnie, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego natłoku.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z plexi, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te materiały budują całkowicie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Lipsk może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż powinniśmy przypatrzeć się formom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Coraz częściej także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, a tuż obok znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na materiały poligraficzne. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Lipsk zamierzamy postawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. W takim wypadku trzeba właściwą informację podkreślić podczas zlecania - typ druku czy surowca powinien być dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne dane lub ofertę w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Lipsk zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Lipsk dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania najbardziej pasujący do charakteru marki bądź rodzaju zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Rozmaite pomysły z naszej oferty wyróżnia niezrównana jakość wykonania, zatem powinno się jedynie określić właściwą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Lipsk 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium