BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Lipiany

Nawet dobrze zapowiadająca się promocja firmy może pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź instytucji. Walczą również z konkurencją o uwagę przechodniów. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych formach pomagają wzbudzać zaciekawienie odbiorców. Należy skierować swój wzrok na standy i stojaki reklamowe - Lipiany i inne duże miasta w naszym kraju będą świetnym terenem by przedstawić firmę w sposób nie pozostający bez echa.

Targi Lipiany

Stojaki reklamowe - Lipiany potrzebuje najlepszych metod identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Można je ustawić w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na ekspozycjach, w trakcie przedstawienia oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z istotnymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy jest kluczowe, by mieściły w sobie użyteczność, trwałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się w pierwszym rzędzie pomysłowe i przyciągające zainteresowanie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Lipiany (i nie tylko) zauważa najbardziej, jeżeli coś wyróżnia je wśród wielu innych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie można umieścić standy reklamowe

Środki do budowania identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych technologii. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z plexi, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa mogą dać naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Lipiany może skorzystać z każdego rozwiązania, więc warto przypatrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj także stosuje się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak promocyjny z przymocowanym do niego banerem lub półkami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Lipiany mamy zamiar postawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie informacje warto przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy materiału musi zostać dostosowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w konwencji stojaków, doskonale współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub ofertę w ciekawej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Lipiany zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Lipiany jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Istotne, by wybrać sposób kreowania dobrany do charakteru przedsiębiorstwa bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Różnego rodzaju produkty z naszej oferty cechuje niezrównana trwałość, toteż wystarczy tylko zdefiniować właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Lipiany 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl