BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Krosno

Nawet najlepiej zapowiadająca się promocja firmy potrafi przepaść bez dobrych nośników wizualnych. Nośniki reklamowe obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko zapewniają info o istnieniu firmy bądź instytucji. Rywalizują też między sobą o zainteresowanie przyszłych klientów. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rożny sposób dają możliwość, by zadbać o uwagę adresatów. Jednymi z dających najlepsze wyniki są standy i stojaki reklamowe - Krosno i inne większe miasta w naszym kraju będą znakomitym miejscem do zaprezentowania marki w taki właśnie sposób.

Targi Krosno

Stojaki reklamowe - Krosno potrzebuje atrakcyjnych technik reklamowania

Dadzą się zaobserwować w wielu miejscach. Przydadzą się na ekspozycjach, w czasie prezentacji oferty w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych doskonale wyeksponują prospekt z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy będzie najważniejsze, by mieściły w sobie użyteczność, odporność na nacisk i nieskomplikowany montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą być przede wszystkim pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wtedy wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Krosno (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże wyraźnie, jeżeli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego zgiełku.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do prezentacji wizualnej tworzy się dzięki zastosowaniu coraz nowszych rozwiązań. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te materiały dają całkiem niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Krosno jest w zasięgu wszystkich możliwości, dlatego warto przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Coraz częściej także łączy się różne elementy. Przyciągającym uwagę miejscem będzie np. podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, a tuż obok zostanie usytuowany stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego banerem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Krosno chcemy postawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne dane należy przekazać w zamówieniu - rodzaj druku czy surowca powinien być dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać po jednej lub drugiej stronie wejścia, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne wiadomości lub program w atrakcyjnej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Krosno zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Krosno jako miejsce aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób promowania dopasowany do wizerunku firmy bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Wszelkie pomysły z naszego katalogu wyróżnia niezrównana solidność, więc pozostaje tak naprawdę zdefiniować interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Krosno 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl