BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Krobia

Nawet najlepiej przemyślana promocja firmy może pozostać niezauważona przy niewłaściwie dobranych sposobach reklamowania. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Rywalizują również z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach dają możliwość, by zadbać o uwagę odbiorców. Niezwykle efektywne są standy i stojaki reklamowe - Krobia oraz inne duże miasta w naszym kraju są rewelacyjnym obszarem do prezentacji firmy w taki właśnie sposób.

Targi Krobia

Stojaki reklamowe - Krobia wymaga najlepszych sposobów reklamowania

Dadzą się zaobserwować w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na targach, w trakcie przedstawienia oferty w marketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: funkcjonalność, trwałość i prosty sposób składania. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się w pierwszym rzędzie pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wtedy będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Krobia (i nie tylko) dostrzeże wyraźnie, gdy coś wyróżnia je wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Tu na pewno można postawić standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z drukowaniem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały potrafią zaproponować nowe widoki na przyszłość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Krobia zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, więc powinno się przyjrzeć się kształtom, które wychodzą spod ręki śmiałych stylistów. Zazwyczaj także łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem może być podest przed standem o nietypowym kształcief, zaś przy nim zostanie usytuowany stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na ulotki. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Krobia chcemy postawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane trzeba zaznaczyć w zamówieniu - charakter wydruku czy surowca powinien zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich wersje w konwencji stojaków, znakomicie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać po obu stronach wejścia, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała ważne wiadomości lub program w atrakcyjnej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Krobia zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was wiele obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Krobia dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji dobrany do charakteru marki bądź branży zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się brand lub znak graficzny. Rozmaite pomysły z naszego katalogu cechuje wysoka trwałość, więc pozostaje wyłącznie określić interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które spełnią swoje zadanie nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Krobia 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl