BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kraków

Niejedna pomysłowa promocja firmy może pozostać niezauważona przy źle dopasowanych metodach reklamowania. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu firmy bądź instytucji. Rywalizują także z konkurencją o zainteresowanie znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rozmaitych kształtach pozwalają zadbać o uwagę adresatów. Należy wziąć pod uwagę na standy i stojaki reklamowe - Kraków oraz pozostałe większe miasta w naszym kraju stają się świetnym terenem by przedstawić przedsiębiorstwo w taki właśnie sposób.

Targi Kraków

Stojaki reklamowe - Kraków oczekuje atrakcyjnych sposobów pokazywania ofert

Będą pasować w różnych miejscach. Przydadzą się na wystawach, w trakcie przedstawienia oferty w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Z punktu widzenia użytkownika będzie najważniejsze, by łączyły w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Kraków (a także inne miasta) dostrzega wyraźnie, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego zgiełku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Środki do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wiele odmian tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa dają całkowicie niezwykłe skutki. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Kraków może skorzystać z wszystkich możliwości, dlatego powinniśmy przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Coraz częściej także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Kraków mamy zamiar rozstawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne dane powinno się podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy surowca powinien być dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze współgrają z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub ofertę w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Kraków może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do reklamy wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Kraków dzięki temu że jest przestrzenią nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do prezentacji promocyjnych produktów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania najbardziej pasujący do wizerunku marki bądź branży proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszego katalogu łączy wysoka jakość wykonania, toteż wystarczy jedynie zdefiniować właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kraków 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl