BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Krajenka

Niejedna dobra kampania firmy potrafi pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie firmy bądź komórki społecznej. Walczą też między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rozmaitych formach dają możliwość, by przykuwać uwagę adresatów. Do najlepszych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Krajenka i inne większe miasta w naszym kraju będą świetnym terenem do pokazania firmy w taki właśnie sposób.

Targi Krajenka

Stojaki reklamowe - Krajenka potrzebuje najlepszych metod prezentacji

Odkrywamy je w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w czasie promowania oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na korytarzu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika będzie najistotniejsze, by łączyły w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być przede wszystkim oryginalne i przyciągające uwagę - w takim wypadku będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Krajenka (a także inne miasta) dostrzeże najbardziej, jeżeli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Środki do prezentacji wizualnej produkuje się za sprawą coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele odmian tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały budują całkiem nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Krajenka jest w zasięgu każdego rozwiązania, toteż należy przypatrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Zazwyczaj też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest przed standem o nietypowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub półkami na katalogi. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Krajenka zamierzamy umieścić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W zależności od tego trzeba odpowiednią informację podkreślić w zamówieniu - rodzaj druku czy tworzywa musi zostać dopasowany do zmieniających się okoliczności aury. Standy reklamowe, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, doskonale współgrają z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać po jednej lub drugiej stronie wejścia, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne wiadomości lub ofertę w atrakcyjnej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Krajenka zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do reklamy wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Krajenka jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Ważne, by wybrać sposób prezentacji dobrany do wizerunku firmy bądź branży sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Rozmaite pomysły z naszej oferty wyróżnia niezrównana trwałość, więc wystarczy tak naprawdę określić interesującą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Krajenka 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl