BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Korfantów

Nawet najlepiej zapowiadająca się promocja reklamowa może pozostać niezauważona przy źle dopasowanych sposobach przekazu. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o uwagę przyszłych klientów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by zadbać o uwagę odbiorców. Można zwrócić tu uwagę na standy i stojaki reklamowe - Korfantów i pozostałe większe polskie miasta stają się świetnym terenem do zaprezentowania marki w taki właśnie sposób.

Targi Korfantów

Stojaki reklamowe - Korfantów wymaga najlepszych metod prezentacji

Będą zwracać uwagę w różnych miejscach. Przydadzą się na imprezach branżowych, w czasie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla użytkownika będzie najistotniejsze, jak połączą funkcjonalność, wytrzymałość i prosty sposób składania. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny być przede wszystkim niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Korfantów (a także pozostałe lokalizacje) dostrzega szczególnie, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie można postawić standy reklamowe

Produkty do budowania wizerunku konstruuje się za pomocą coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wiele odmian tektury i kartonu z drukowaniem w technologii UV - te materiały budują zupełnie nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Korfantów może skorzystać z rozmaitych możliwości, zatem można przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Coraz częściej też stosuje się rozmaite produkty. Typowym miejscem może być podest przed standem o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Korfantów chcemy postawić w środku czy na zewnątrz pomieszczenia. W zależności od tego trzeba odpowiednią informację przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa powinien zostać dostosowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich wersje w formie stojaków, świetnie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które oczekują na gości po jednej lub drugiej stronie wejścia, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Korfantów zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Was duży wybór produktów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Korfantów jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie sposób prezentacji dopasowany do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży sprzedawanych czy promowanych towarów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne pomysły z naszej oferty łączy wysoka trwałość, więc pozostaje tylko wybrać interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Korfantów 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium