BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kolonowskie

Niejedna dobra promocja przedsiębiorstwa potrafi pozostać niezauważona bez dobrych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie firmy bądź instytucji. Rywalizują też z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają przykuwać uwagę adresatów. Do najlepszych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Kolonowskie oraz inne duże miasta w naszym kraju stają się rewelacyjnym polem by zaprezentować przedsiębiorstwo w sposób trafiający w pamięć.

Targi Kolonowskie

Stojaki reklamowe - Kolonowskie potrzebuje najlepszych technik reklamowania

Dadzą się zauważyć w wielu miejscach. Sprawdzą się na targach, podczas promowania oferty w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia użytkownika jest kluczowe, jak zaprezentują najważniejsze cechy: użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się przede wszystkim pomysłowe i wpadające w oko - wówczas spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Kolonowskie (i nie tylko) dostrzega szczególnie, jeżeli coś wyróżnia je wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Środki do budowania identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa dają całkowicie nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Kolonowskie może skorzystać z wszystkich możliwości, toteż powinno się przyjrzeć się formom, które wychodzą spod ręki śmiałych stylistów. Zazwyczaj też stosuje się różne produkty. Typowym miejscem może być trybunka na tle ścianki z ciekawym kształtemf, a tuż obok znajdzie się stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Kolonowskie chcemy umieścić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku wystarczy odpowiednią informację podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy tworzywa powinien zostać dobrany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a właściwie ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne informacje lub ofertę w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Kolonowskie może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Was wiele produktów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Kolonowskie dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej gamy usług, wymaga urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Potrzebny będzie sposób kreowania dopasowany do charakteru marki bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Różne produkty z naszej oferty cechuje niezawodna solidność, zatem wystarczy jedynie wybrać interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kolonowskie 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl