BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kock

Niejedna dobra kampania reklamowa potrafi pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują też między sobą o zainteresowanie znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób pomagają wzbudzać reakcję adresatów. Można wziąć pod uwagę na ścianki i stojaki reklamowe - Kock oraz inne większe nasze miasta będą świetnym terenem by przedstawić firmę w taki właśnie sposób.

Targi Kock

Stojaki reklamowe - Kock wymaga skutecznych metod reklamowania

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Sprawdzą się na imprezach wystawienniczych, w czasie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych doskonale `podkreślą katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z istotnymi danymi. Od strony wystawcy jest ważne, by łączyły w sobie użyteczność, wytrzymałość i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być przede wszystkim oryginalne i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Kock (i nie tylko) zauważa najbardziej, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród kolejnych nośników reklamowych.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz nowszych rozwiązań. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa budują zupełnie niezwykłe skutki. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Kock może skorzystać z rozmaitych możliwości, toteż powinno się przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj także stosuje się rozmaite produkty. Typowym miejscem może być trybunka przed standem z ciekawym designemf, a tuż obok znajdzie się stojak promocyjny z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na materiały poligraficzne. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Kock zamierzamy postawić w środku czy poza czterema ścianami. W zależności od tego wystarczy odpowiednią informację zaznaczyć w zamówieniu - charakter druku czy tworzywa powinien być dopasowany do kapryśnych okoliczności aury. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich odmiany w formie stojaków, znakomicie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać po obu stronach drzwi, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne informacje lub materiały promocyjne w ciekawej wizualnie konwencji.

Stojaki reklamowe - Kock zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Kock jako miejsce aktywnego handlu i bogatej gamy usług, potrzebuje rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji dobrany do charakteru przedsiębiorstwa bądź rodzaju proponowanych towarów. Ostatnim hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Wszelkie kształty z naszego katalogu łączy niezrównana trwałość, toteż pozostaje jedynie określić interesującą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kock 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium