BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kłecko

Nawet dobrze przemyślana kampania przedsiębiorstwa potrafi pozostać niezauważona bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o uwagę przechodzących obok ludzi. Produkty do identyfikacji i tworzenia wizerunku w rozmaitych formach pomagają wzbudzać zainteresowanie adresatów. Możemy wziąć pod uwagę na standy i stojaki reklamowe - Kłecko i pozostałe większe nasze miasta stają się rewelacyjnym terenem do prezentacji marki w sposób trafiający w pamięć.

Targi Kłecko

Stojaki reklamowe - Kłecko oczekuje atrakcyjnych sposobów prezentacji

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na wystawach, w czasie promowania oferty w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa znakomicie `podkreślą katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - druk z kluczowymi danymi. Dla użytkownika będzie najważniejsze, by mieściły w sobie utylitarność, wytrzymałość i nieskomplikowany sposób składania. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu niesztampowe i wpadające w oko - w takim wypadku wypełnią powierzoną im misję. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Kłecko (a także inne miasta) dostrzeże najbardziej, jeżeli znajdzie się w nich element wyławiający je spośród wielu innych nośników reklamowych.

Tu na pewno można umieścić standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, wszelkie rodzaje sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te materiały potrafią zaoferować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Kłecko może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż należy przyjrzeć się kształtom, proponowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest przed standem z oryginalnym kształtemf, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Kłecko zamierzamy postawić w środku czy poza czterema ścianami. Tę i inne informacje powinno się przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa musi być dostosowany do kapryśnych okoliczności aury. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, doskonale łączą się z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne informacje lub ofertę w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Kłecko może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Was wiele produktów do promocji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Kłecko jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji dopasowany do wizerunku marki bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Różne pomysły z naszej oferty wyróżnia niezrównana trwałość, zatem wystarczy jedynie wybrać właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kłecko 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium