BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kietrz

Nawet dobrze zapowiadająca się kampania reklamowa potrafi przepaść bez skutecznych nośników prezentacji. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Rywalizują też z konkurencją o zainteresowanie przechodzących obok ludzi. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rozmaitych kształtach pozwalają wywoływać reakcję adresatów. Do najlepszych należą standy i stojaki reklamowe - Kietrz i pozostałe duże nasze miasta okazują się świetnym obszarem do prezentacji przedsiębiorstwa w sposób zapadający w pamięć.

Targi Kietrz

Stojaki reklamowe - Kietrz wymaga najlepszych metod reklamowania

Można je umieścić w wielu miejscach. Dobrze wypadną na targach, podczas przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie firmy znakomicie wyeksponują katalog z kolekcją, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najważniejsze, jak połączą użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą być przede wszystkim pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku spełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Kietrz (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże szczególnie, jeżeli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych bodźców reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie trzeba postawić standy reklamowe

Produkty do budowania identyfikacji konstruuje się za pomocą coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa potrafią zaproponować nowe koncepcje. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Kietrz może skorzystać z każdego rozwiązania, zatem trzeba przypatrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Zazwyczaj także stosuje się rozmaite produkty. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka przed standem o wyjątkowym kształcief, a tuż obok zostanie usytuowany stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub półkami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Kietrz zamierzamy umieścić wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia. Wszystkie dane powinno się podkreślić podczas zlecania - rodzaj druku czy surowca musi zostać dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które oczekują na gości po obu stronach drzwi, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje dane lub materiały promocyjne w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Kietrz może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Kietrz jako miejsce nieustannej promocji i szerokiej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych artykułów. Ważne, by wybrać wybór metody kreowania dopasowany do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszego katalogu cechuje wysoka trwałość, więc pozostaje jedynie wybrać właściwą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kietrz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl