BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kańczuga

Niejedna dobra kampania firmy potrafi pozostać niezauważona przy niewłaściwie użytych metodach przekazu. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Rywalizują też między sobą o zainteresowanie przechodniów. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych formach dają możliwość, by wzbudzać reakcję odbiorców. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Kańczuga i pozostałe duże polskie miasta będą rewelacyjnym obszarem do przedstawienia marki w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Kańczuga

Stojaki reklamowe - Kańczuga oczekuje skutecznych metod reklamowania

Dadzą się zauważyć w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na targach, podczas prezentacji produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Dla użytkownika będzie najważniejsze, by łączyły w sobie utylitarność, trwałość i prosty sposób składania. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być po prostu pomysłowe i przyciągające zainteresowanie - wtedy spełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Kańczuga (i nie tylko) widzi wyraźnie, jeżeli znajdzie się w nich element wyróżniający je spośród kolejnych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie można postawić standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz nowszych tworzyw. Profile z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z plexi, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa dają zupełnie nową jakość. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Kańczuga może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż najlepiej przypatrzeć się kształtom, które wychodzą spod ręki śmiałych stylistów. Zazwyczaj także łączy się różne elementy. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest przed standem o nietypowym kształcief, nieopodal zaś stanie stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub kieszeniami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Kańczuga spróbujemy umieścić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie informacje powinno się zaznaczyć podczas zlecania - charakter wydruku czy materiału powinien być dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Standy promocyjne, a właściwie ich odmiany w formie stojaków, świetnie współgrają z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które czekają na gości po obu stronach wejścia, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje informacje lub materiały promocyjne w atrakcyjnej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Kańczuga zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do reklamy wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Kańczuga dzięki temu że jest przestrzenią nieustannej promocji i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na foldery i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do charakteru firmy bądź branży zbywanych asortymentów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Wszelkie kształty z naszego katalogu wyróżnia wysoka jakość wykonania, zatem powinno się wyłącznie zdefiniować interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kańczuga 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl