BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Kalety

Nawet dobrze przemyślana promocja przedsiębiorstwa potrafi przepaść przy niewłaściwie użytych metodach reklamowania. Środki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu firmy bądź komórki społecznej. Rywalizują również z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych formach pozwalają przykuwać uwagę odbiorców. Warto zwrócić tu uwagę na ścianki i stojaki reklamowe - Kalety i pozostałe większe nasze miasta stają się znakomitym obszarem by pokazać przedsiębiorstwo w taki właśnie sposób.

Targi Kalety

Stojaki reklamowe - Kalety wymaga atrakcyjnych sposobów reklamowania

Dadzą się zauważyć w różnych lokalizacjach. Sprawdzą się na ekspozycjach, w trakcie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy znakomicie `podkreślą katalog z kolekcją, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest kluczowe, by łączyły w sobie utylitarność, wytrzymałość i prosty montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być przede wszystkim niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Kalety (i nie tylko) dostrzega wyraźnie, gdy znajdzie się w nich element wyławiający je spośród reklamowego zgiełku.

Tu na pewno można postawić standy reklamowe

Artykuły do tworzenia wizerunku tworzy się dzięki zastosowaniu coraz nowszych tworzyw. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z plexi, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały mogą zaoferować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Kalety może skorzystać z każdego rozwiązania, zatem powinniśmy przyjrzeć się formom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Coraz częściej też łączy się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka przed standem o wyjątkowym kształcief, nieopodal zaś znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Kalety mamy zamiar postawić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. W takim wypadku trzeba właściwą informację zaznaczyć podczas zlecania - typ wydruku czy tworzywa musi zostać dobrany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała ważne informacje lub ofertę w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Kalety może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was duży wybór produktów do promocji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Kalety dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody promowania dopasowany do charakteru marki bądź rodzaju zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Wszelkie pomysły z naszego katalogu cechuje niezawodna solidność, toteż wystarczy tak naprawdę zdefiniować właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Kalety 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl