BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Jutrosin

Niejedna dobra promocja przedsiębiorstwa może pozostać niezauważona bez dobrych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko zapewniają info o istnieniu firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują też z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Metody identyfikacji i kreowania wizerunku w rozmaitych formach pozwalają przykuwać uwagę adresatów. Jednymi z dających najlepsze efekty są ścianki i stojaki reklamowe - Jutrosin i pozostałe większe miasta w naszym kraju są świetnym polem by zaprezentować firmę w taki właśnie sposób.

Targi Jutrosin

Stojaki reklamowe - Jutrosin wymaga najlepszych sposobów identyfikacji wizualnej

Dadzą się zauważyć w rozmaitych miejscach. Sprawdzą się na ekspozycjach, w trakcie przedstawienia produktów w marketach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy znakomicie wyeksponują katalog z ofertą, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest kluczowe, by mieściły w sobie użyteczność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny być przede wszystkim oryginalne i przyciągające wzrok - wtedy będzie można ogłosić sukces. Standy i stojaki reklamowe Jutrosin (i nie tylko) dostrzeże szczególnie, kiedy coś wyróżnia je wśród kolejnych nośników reklamowych.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji tworzy się za sprawą coraz nowszych materiałów. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z drukowaniem w innowacyjnej formie - te tworzywa tworzą całkiem nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Jutrosin zwykle korzysta z wszystkich możliwości, toteż musimy przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem może być podest przed standem o wyjątkowym kształcief, zaś przy nim zostanie usytuowany stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Jutrosin chcemy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Wszystkie wskazówki należy zaznaczyć podczas zlecania - rodzaj druku czy tworzywa powinien być dopasowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne informacje lub program w atrakcyjnej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Jutrosin może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele obiektów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Jutrosin jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Istotne, by wybrać wybór metody kreowania dobrany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszego katalogu łączy wysoka jakość wykonania, toteż wystarczy tak naprawdę zdefiniować właściwą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Jutrosin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl