BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Jedlicze

Niejedna pomysłowa promocja przedsiębiorstwa może przepaść bez dobrych nośników wizualnych. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by wzbudzać zainteresowanie adresatów. Do najbardziej atrakcyjnych należą ścianki i stojaki reklamowe - Jedlicze oraz pozostałe duże miasta w naszym kraju są rewelacyjnym polem by zaprezentować przedsiębiorstwo w taki właśnie sposób.

Targi Jedlicze

Stojaki reklamowe - Jedlicze potrzebuje skutecznych technik pokazywania ofert

Dadzą się zauważyć w rozmaitych miejscach. Przydadzą się na wystawach, w czasie prezentacji oferty w marketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na hallu uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, wytrzymałość i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się w pierwszym rzędzie oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wówczas spełnią reklamową misję. Standy i stojaki reklamowe Jedlicze (i nie tylko) zauważa szczególnie, jeżeli znajdzie się w nich element wyławiający je wśród reklamowego szumu.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do tworzenia wizerunku korzystają z coraz nowszych technologii. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele odmian tektury i kartonu z nadrukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa mogą zaoferować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Jedlicze zwykle korzysta z każdego rozwiązania, więc najlepiej przypatrzeć się kształtom, proponowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko też łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka przed standem z oryginalnym designemf, zaś przy nim zostanie usytuowany stojak reklamowy z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na katalogi. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Jedlicze chcemy postawić w środku czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie dane należy zaznaczyć w zamówieniu - typ druku czy surowca musi zostać dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a zwłaszcza ich odmiany w konwencji stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub materiały promocyjne w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Jedlicze może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Jedlicze dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej gamy usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób prezentacji dopasowany do wizerunku firmy bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych asortymentów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Rozmaite produkty z naszego katalogu łączy niezawodna solidność, dlatego pozostaje wyłącznie określić interesującą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Jedlicze 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl