BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Jawor

Niejedna pomysłowa kampania przedsiębiorstwa może pozostać niezauważona przy niekorzystnie dopasowanych sposobach reklamowania. Nośniki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o istnieniu firmy bądź stowarzyszenia. Walczą również między sobą o zainteresowanie przechodzących obok ludzi. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają wzbudzać reakcję odbiorców. Należy skierować swój wzrok na standy i stojaki reklamowe - Jawor oraz inne duże polskie miasta okazują się znakomitym terenem by pokazać ofertę w taki właśnie sposób.

Targi Jawor

Stojaki reklamowe - Jawor potrzebuje najlepszych metod identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Można je ustawić w różnych lokalizacjach. Przydadzą się na wystawach, w czasie promowania produktów w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy jest kluczowe, jak zaprezentują najważniejsze cechy: funkcjonalność, wytrzymałość i prosty sposób składania. Elementy reklamy, którą się ogląda, muszą być po prostu pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Jawor (i nie tylko) widzi szczególnie, gdy coś wyróżnia je spośród wielu innych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie trzeba umieścić standy reklamowe

Artykuły do budowania wizerunku korzystają z coraz nowszych rozwiązań. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa potrafią dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Jawor może skorzystać z wszystkich możliwości, zatem warto przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj też stosuje się rozmaite elementy. Atrakcyjnym miejscem może być podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Jawor chcemy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Tę i inne wskazówki należy przekazać w zamówieniu - rodzaj wydruku czy surowca musi zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a szczególnie ich odmiany w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Jawor zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa wiele obiektów do promocji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Jawor dzięki temu że jest miejscem sprzedaży w wielu branżach i szerokiej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne produkty z naszej oferty łączy niezawodna solidność, zatem pozostaje wyłącznie zdefiniować interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Jawor 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl