BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Jastrowie

Niejedna dobra promocja reklamowa może przepaść przy niewłaściwie użytych metodach reklamowania. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Walczą również między sobą o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rożny sposób dają możliwość, by zabiegać o zaciekawienie adresatów. Do najlepszych zaliczają się ścianki i stojaki reklamowe - Jastrowie i pozostałe duże miasta w naszym kraju będą znakomitym obszarem by pokazać firmę w sposób trafiający w pamięć.

Targi Jastrowie

Stojaki reklamowe - Jastrowie potrzebuje atrakcyjnych metod prezentacji

Będą pasować w różnych lokalizacjach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, podczas przedstawienia produktów w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa doskonale `podkreślą prospekt z ofertą, a na hallu ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia użytkownika będzie najważniejsze, jak połączą użyteczność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się w pierwszym rzędzie oryginalne i przyciągające oko - wówczas wypełnią powierzoną im misję. Standy i stojaki reklamowe Jastrowie (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże wyraźnie, jeżeli coś wyróżnia je wśród wielu innych bodźców reklamowych.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Artykuły do budowania wizerunku konstruuje się za pomocą coraz nowszych technologii. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele typów sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem w technologii UV - te tworzywa mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Jastrowie zwykle korzysta z każdego rozwiązania, zatem musimy przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko także stosuje się różne elementy. Przyciągającym uwagę stoiskiem reklamowym może być trybunka przed standem o nietypowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na katalogi. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Jastrowie zamierzamy umieścić pod dachem czy poza czterema ścianami. W takim wypadku należy odpowiednią opcję podkreślić podczas zlecania - rodzaj wydruku czy surowca musi być dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub program w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Jastrowie zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Was duży wybór produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Jastrowie dzięki temu że jest przestrzenią sprzedaży w wielu branżach i szerokiej oferty usług, wymaga rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie sposób kreowania dobrany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź rodzaju proponowanych towarów. Aktualnym hitem w kategorii stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Rozmaite linie z naszego katalogu cechuje wysoka trwałość, więc wystarczy jedynie określić interesującą metodę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Jastrowie 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium