BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Jasień

Nawet dobrze przemyślana promocja reklamowa potrafi przepaść bez dobrych nośników prezentacji. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko informują o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź stowarzyszenia. Walczą też z konkurencją o zainteresowanie przechodniów. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają wywoływać reakcję adresatów. Bardzo efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Jasień i pozostałe większe miasta w naszym kraju są świetnym terenem by pokazać propozycję w taki właśnie sposób.

Targi Jasień

Stojaki reklamowe - Jasień wymaga najlepszych technik prezentacji

Odkrywamy je w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na wystawach, podczas prezentacji oferty w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa świetnie wyeksponują prospekt z ofertą, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - druk z istotnymi danymi. Z punktu widzenia wystawcy jest kluczowe, by łączyły w sobie funkcjonalność, trwałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się przede wszystkim pomysłowe i wpadające w oko - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Jasień (i nie tylko) widzi w dużej mierze, jeżeli coś wyróżnia je spośród reklamowego zgiełku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do budowania identyfikacji korzystają z coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały potrafią dać nowe pomysły. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Jasień jest w zasięgu każdego rozwiązania, więc można przypatrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko także łączy się rozmaite elementy. Przyciągającym uwagę stoiskiem reklamowym może być podest na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, nieopodal zaś stanie stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Jasień spróbujemy umieścić w środku czy poza czterema ścianami. W zależności od tego należy właściwą informację zaznaczyć podczas zlecania - typ wydruku czy tworzywa powinien być dopasowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a właściwie ich odmiany w formie stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne dane lub ofertę w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Jasień zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Was duży wybór produktów do prezentacji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Jasień dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i szerokiej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych produktów. Potrzebny będzie wybór metody prezentacji dobrany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź rodzaju sprzedawanych czy promowanych towarów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się brand lub logo firmy. Różne linie z naszego katalogu wyróżnia niezawodna trwałość, toteż pozostaje jedynie określić interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Jasień 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl