BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Imielin

Nawet dobrze przemyślana kampania reklamowa może przepaść bez skutecznych nośników treści. Środki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź komórki społecznej. Walczą też z konkurencją o uwagę znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają zadbać o uwagę odbiorców. Bardzo skuteczne są standy i stojaki reklamowe - Imielin oraz pozostałe duże polskie miasta są znakomitym polem by pokazać markę w taki właśnie sposób.

Targi Imielin

Stojaki reklamowe - Imielin potrzebuje skutecznych sposobów reklamowania

Będą pasować w rozmaitych lokalizacjach. Sprawdzą się na targach, w trakcie promowania oferty w sklepach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na hallu ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla użytkownika jest ważne, jak połączą funkcjonalność, trwałość i nieskomplikowany montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny okazać się po prostu oryginalne i atrakcyjne wizualnie - wtedy spełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Imielin (a także inne miasta) dostrzeże w dużej mierze, kiedy coś wyróżnia je spośród reklamowego szumu.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej produkuje się przy pomocy coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z drukowaniem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Imielin zwykle korzysta z każdego rozwiązania, zatem najlepiej przyjrzeć się kształtom, proponowanym przez nowatorskich projektantów. Nierzadko też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka na tle ścianki o wyjątkowym kształcief, a tuż obok znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub półkami na foldery. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Imielin mamy zamiar postawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Wszystkie dane powinno się przekazać podczas zlecania - rodzaj druku czy tworzywa powinien zostać dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą dostawać po obu stronach wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne wiadomości lub program w atrakcyjnej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Imielin zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Was wiele produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Imielin jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej oferty usług, potrzebuje urozmaiconego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Ważne, by wybrać sposób kreowania dobrany do wizerunku przedsiębiorstwa bądź branży zbywanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Wszelkie kształty z naszej oferty cechuje niezrównana solidność, dlatego powinno się tak naprawdę wybrać interesującą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które przetrwają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Imielin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl