BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Gubin

Niejedna pomysłowa promocja reklamowa może pozostać niezauważona bez dobrych nośników wizualnych. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko podają info o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Walczą też między sobą o uwagę znajdujących się tuż obok ludzi. Produkty do komunikowania i prezentacji wizualnej w rożny sposób pomagają przykuwać uwagę adresatów. Można skierować swój wzrok na ścianki i stojaki reklamowe - Gubin oraz pozostałe większe polskie miasta stają się rewelacyjnym polem do prezentacji marki w taki właśnie sposób.

Targi Gubin

Stojaki reklamowe - Gubin potrzebuje atrakcyjnych metod prezentacji

Odkrywamy je w wielu miejscach. Przydadzą się na imprezach wystawienniczych, w czasie przedstawienia produktów w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych doskonale wyeksponują prospekt z ofertą, a na hallu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest kluczowe, by łączyły w sobie użyteczność, wytrzymałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być przede wszystkim oryginalne i przyciągające oko - wtedy będzie można ogłosić sukces. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Gubin (i nie tylko) widzi wyraźnie, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych nośników reklamowych.

Tu na pewno należy postawić standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz nowszych materiałów. Profile z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z nadrukiem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te materiały mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Gubin jest w zasięgu każdego rozwiązania, więc należy przypatrzeć się kształtom, proponowanym przez innowacyjnych projektantów. Zazwyczaj także stosuje się różne elementy. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z ciekawym designemf, a tuż obok zostanie usytuowany stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na foldery. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Gubin chcemy umieścić w środku czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne informacje trzeba zaznaczyć podczas zlecania - charakter druku czy surowca musi zostać dopasowany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne dane lub materiały promocyjne w atrakcyjnej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Gubin może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Gubin jako miejsce aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do prezentacji promocyjnych produktów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania najbardziej pasujący do charakteru marki bądź branży proponowanych asortymentów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub znak graficzny. Rozmaite pomysły z naszej oferty łączy wysoka trwałość, dlatego pozostaje jedynie wybrać właściwą formę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Gubin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl