BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Gościno

Niejedna pomysłowa kampania firmy potrafi pozostać niezauważona przy niewłaściwie użytych metodach reklamowania. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko zapewniają info o istnieniu podmiotu gospodarczego bądź instytucji. Rywalizują także między sobą o zainteresowanie przyszłych klientów. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pomagają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Do najlepszych należą ścianki i stojaki reklamowe - Gościno i pozostałe duże nasze miasta będą rewelacyjnym obszarem do przedstawienia marki w taki właśnie sposób.

Targi Gościno

Stojaki reklamowe - Gościno oczekuje najlepszych metod prezentacji

Odkrywamy je w różnych lokalizacjach. Sprawdzą się na targach, w trakcie promowania produktów w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy świetnie wyeksponują prospekt z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - druk z ważnymi informacjami. Dla użytkownika będzie najważniejsze, by mieściły w sobie utylitarność, wytrzymałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się po prostu pomysłowe i wpadające w oko - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Gościno (i nie tylko) widzi w dużej mierze, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród reklamowego zgiełku.

Świetne miejsce, gdzie można postawić standy reklamowe

Artykuły do budowania wizerunku tworzy się za sprawą coraz nowszych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, podświetlane kasetony z pleksiglasu, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w technologii UV - te tworzywa dają całkiem nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Gościno zwykle korzysta z każdego rozwiązania, dlatego należy przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Nierzadko też łączy się rozmaite produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest na tle ścianki z oryginalnym designemf, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego banerem lub kieszeniami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Gościno mamy zamiar rozstawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. W zależności od tego powinno się właściwą informację przekazać podczas zlecania - rodzaj wydruku czy materiału powinien zostać dobrany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze łączą się z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub ofertę w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Gościno może skorzystać z propozycji sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Gościno dzięki temu że jest przestrzenią aktywnego handlu i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego asortymentu standów, ścianek, stojaków na foldery i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania najbardziej pasujący do charakteru firmy bądź rodzaju zbywanych towarów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Wszelkie linie z naszego katalogu łączy niezrównana solidność, dlatego wystarczy tak naprawdę wybrać właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Gościno 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl