BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Góra

Nawet najlepiej przemyślana promocja reklamowa może przepaść bez skutecznych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Walczą także między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób pozwalają wzbudzać zainteresowanie adresatów. Jednymi z dających optymalne wyniki są standy i stojaki reklamowe - Góra oraz pozostałe większe polskie miasta stają się świetnym obszarem do zaprezentowania marki w taki właśnie sposób.

Targi Góra

Stojaki reklamowe - Góra potrzebuje najlepszych metod prezentacji

Da się je ulokować w różnych lokalizacjach. Sprawdzą się na wystawach, podczas przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy znakomicie `podkreślą prospekt z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla wystawcy będzie najistotniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: użyteczność, trwałość i nieskomplikowany montaż. Składniki reklamy, na którą się patrzy, powinny być po prostu pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku spełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Góra (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże w dużej mierze, kiedy znajdzie się w nich element wyławiający je spośród reklamowego szumu.

Dobra lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do budowania identyfikacji produkuje się za pomocą coraz nowszych materiałów. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, wiele odmian tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa budują całkiem niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Góra może skorzystać z każdego rozwiązania, zatem warto przyjrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Coraz częściej także stosuje się różne elementy. Typowym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki z oryginalnym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z przymocowanym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Wiele będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Góra zamierzamy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. W zależności od tego trzeba odpowiednią informację przekazać w zamówieniu - rodzaj druku czy tworzywa musi być dobrany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy promocyjne, a właściwie ich wersje w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy gadżetami, które klienci mogą otrzymywać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała istotne wiadomości lub ofertę w ciekawej wizualnie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Góra zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Góra dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i bogatej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i plakaty czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie sposób kreowania najbardziej pasujący do charakteru marki bądź branży proponowanych towarów. Aktualnym przebojem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się markę lub znak graficzny. Rozmaite kształty z naszego katalogu łączy niezawodna trwałość, dlatego wystarczy tylko wybrać właściwą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Góra 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl