BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Glinojeck

Nawet najlepiej zapowiadająca się kampania firmy potrafi przepaść przy niekorzystnie dopasowanych metodach reklamowania. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Rywalizują również między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rozmaitych kształtach dają możliwość, by wzbudzać zaciekawienie odbiorców. Bardzo efektywne są standy i stojaki reklamowe - Glinojeck oraz inne większe miasta w naszym kraju będą rewelacyjnym miejscem by zaprezentować markę w taki właśnie sposób.

Targi Glinojeck

Stojaki reklamowe - Glinojeck oczekuje atrakcyjnych metod reklamowania

Odkrywamy je w wielu lokalizacjach. Przydadzą się na targach, w trakcie przedstawienia oferty w supermarketach i galeriach handlowych. We wnętrzach firmy zachęcą do sięgnięcia po prospekt z kolekcją, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Od strony wystawcy jest istotne, by łączyły w sobie utylitarność, trwałość i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być po prostu oryginalne i wpadające w oko - w takim wypadku wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Glinojeck (a także inne miasta) dostrzeże najbardziej, kiedy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego szumu.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do reklamy wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z plexi, wiele odmian tektury i kartonu z drukowaniem w technologii UV - te materiały mogą zaproponować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Glinojeck zwykle korzysta z wszystkich możliwości, toteż warto przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Zazwyczaj także stosuje się różne produkty. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. podest przed standem o nietypowym kształcief, nieopodal zaś stanie stojak reklamowy z wielkoformatowym plakatem lub kieszeniami na foldery. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Glinojeck mamy zamiar postawić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Wszystkie wskazówki trzeba zaznaczyć podczas zlecania - typ wydruku czy tworzywa musi zostać dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a właściwie ich wersje w formie stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które oczekują na gości po obu stronach wejścia, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała ważne wiadomości lub ofertę w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Glinojeck może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Glinojeck jako miejsce aktywnego handlu i szerokiej gamy usług, wymaga urozmaiconego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych artykułów. Istotne, by wybrać sposób prezentacji dopasowany do charakteru marki bądź branży proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić brand lub znak graficzny. Różne kształty z naszego katalogu łączy niezrównana solidność, zatem wystarczy tak naprawdę wybrać właściwą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Glinojeck 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl