BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Frampol

Niejedna pomysłowa kampania przedsiębiorstwa potrafi przepaść bez odpowiedniej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie podmiotu gospodarczego bądź komórki społecznej. Walczą też między sobą o uwagę znajdujących się tuż obok ludzi. Metody identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych formach dają możliwość, by wzbudzać reakcję odbiorców. Możemy zwrócić tu uwagę na standy i stojaki reklamowe - Frampol i inne duże miasta w naszym kraju okazują się świetnym terenem by przedstawić przedsiębiorstwo w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Frampol

Stojaki reklamowe - Frampol wymaga skutecznych technik prezentacji

Dadzą się zauważyć w rozmaitych lokalizacjach. Dobrze wypadną na wystawach, podczas prezentacji produktów w marketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - wizytówkę z ważnymi informacjami. Dla użytkownika jest kluczowe, by mieściły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być przede wszystkim oryginalne i wpadające w oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Frampol (a także pozostałe lokalizacje) zauważa w dużej mierze, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych nośników reklamowych.

Tu na pewno trzeba postawić standy reklamowe

Produkty do budowania wizerunku korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z nowatorskiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z drukowaniem w innowacyjnej formie - te materiały mogą zaoferować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Frampol może skorzystać z rozmaitych możliwości, toteż najlepiej przyjrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Coraz częściej także łączy się różne produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. podest na tle ścianki o nietypowym kształcief, a tuż obok znajdzie się stojak promocyjny z przymocowanym do niego banerem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Frampol zamierzamy rozstawić pod dachem czy poza czterema ścianami. Tę i inne dane warto przekazać podczas zlecania - typ wydruku czy tworzywa powinien zostać dobrany do kapryśnych warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a zwłaszcza ich odmiany w formie stojaków, bardzo dobrze sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać po jednej lub drugiej stronie drzwi, w galerii handlowej, ale także w instytucji, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub program w ciekawej graficznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Frampol może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa wiele obiektów do reklamy wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Frampol jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, wymaga urozmaiconego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych produktów. Ważne, by wybrać wybór metody kreowania dobrany do charakteru marki bądź branży zbywanych towarów. Aktualnym hitem w kategorii stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których można umieścić markę lub znak graficzny. Różne produkty z naszego katalogu wyróżnia niezawodna solidność, dlatego wystarczy tak naprawdę wybrać właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Frampol 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl