BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Drobin

Niejedna dobra kampania firmy potrafi pozostać niezauważona bez dobrych nośników prezentacji. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Walczą również z konkurencją o zainteresowanie znajdujących się tuż obok osób. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożny sposób dają możliwość, by wywoływać reakcję odbiorców. Niezwykle skuteczne są ścianki i stojaki reklamowe - Drobin oraz pozostałe większe nasze miasta są znakomitym miejscem by zaprezentować markę w sposób zapadający w pamięć.

Targi Drobin

Stojaki reklamowe - Drobin potrzebuje najlepszych sposobów prezentacji

Będą pasować w wielu miejscach. Dobrze wypadną na imprezach targowych, w trakcie przedstawienia produktów w supermarketach i galeriach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po prospekt z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy będzie najważniejsze, by mieściły w sobie funkcjonalność, wytrzymałość i prosty montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, muszą okazać się w pierwszym rzędzie oryginalne i przyciągające wzrok - wówczas będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Drobin (a także pozostałe lokalizacje) dostrzega najbardziej, jeżeli coś wyróżnia je wśród reklamowego zgiełku.

Tu na pewno można umieścić standy reklamowe

Środki do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych materiałów. Profile z eleganckiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały dają całkiem nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Drobin może skorzystać z każdego rozwiązania, więc powinniśmy przypatrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych stylistów. Coraz częściej także łączy się rozmaite elementy. Typowym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, a tuż obok znajdzie się stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub półkami na ulotki. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Drobin chcemy rozstawić wewnątrz czy poza czterema ścianami. Tę i inne wskazówki powinno się zaznaczyć podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa powinien zostać dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w konwencji stojaków, świetnie współgrają z katalogami, folderami, ulotkami czy gadżetami, które czekają na gości po obu stronach drzwi, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała swoje wiadomości lub ofertę w ciekawej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Drobin może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu przygotowaliśmy dla Państwa wiele produktów do reklamy w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Drobin jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej gamy usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Potrzebny będzie sposób promowania dobrany do charakteru firmy bądź branży proponowanych towarów. Ostatnim przebojem wśród stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Rozmaite kształty z naszego katalogu łączy wysoka trwałość, zatem wystarczy tak naprawdę określić właściwą formę reklamy i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które spełnią swoje zadanie nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Drobin 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl