BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Dobrodzień

Niejedna pomysłowa kampania firmy może pozostać niezauważona bez dobrych nośników prezentacji. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy w centrach handlowych nie tylko podają info o funkcjonowaniu firmy bądź komórki społecznej. Rywalizują także z konkurencją o zainteresowanie znajdujących się tuż obok osób. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rozmaitych formach pozwalają wzbudzać zainteresowanie adresatów. Do najbardziej optymalnych należą ścianki i stojaki reklamowe - Dobrodzień oraz pozostałe duże polskie miasta okazują się znakomitym miejscem by zaprezentować markę w sposób trafiający w pamięć.

Targi Dobrodzień

Stojaki reklamowe - Dobrodzień potrzebuje najlepszych sposobów identyfikacji wizualnej

Można je ulokować w różnych miejscach. Sprawdzą się na targach, w czasie przedstawienia produktów w sklepach i galeriach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na hallu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z istotnymi danymi. Dla wystawcy jest ważne, jak połączą funkcjonalność, odporność na nacisk i łatwość montażu. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być po prostu pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas wypełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Dobrodzień (a także pozostałe lokalizacje) widzi najbardziej, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród kolejnych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy umieścić standy reklamowe

Artykuły do tworzenia identyfikacji produkuje się przy pomocy coraz nowszych materiałów. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z plexi, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z drukowaniem wielkopowierzchniowym w technologii UV - te tworzywa potrafią zaoferować nowe pomysły. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Dobrodzień może skorzystać z rozmaitych możliwości, więc można przypatrzeć się formom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka przed standem z oryginalnym designemf, a tuż obok znajdzie się stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub półkami na ulotki. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Dobrodzień chcemy postawić pod dachem czy na zewnątrz pomieszczenia. Tę i inne informacje warto przekazać podczas zlecania - typ wydruku czy surowca musi zostać dobrany do kapryśnych okoliczności aury. Konstrukcje reklamowe, a szczególnie ich odmiany w formie stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego wejściem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje informacje lub program w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Dobrodzień może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Was wiele obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Dobrodzień jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej gamy usług, potrzebuje rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Ważne, by wybrać sposób kreowania dopasowany do charakteru marki bądź branży sprzedawanych czy promowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub logo firmy. Różne linie z naszej oferty łączy niezrównana trwałość, więc wystarczy tylko określić interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które odegrają swoją rolę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Dobrodzień 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl