BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Dobre Miasto

Niejedna dobra kampania przedsiębiorstwa może przepaść bez dobrych nośników treści. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź instytucji. Walczą także z konkurencją o uwagę przechodniów. Produkty do identyfikacji i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pozwalają przykuwać uwagę odbiorców. Niezwykle skuteczne są standy i stojaki reklamowe - Dobre Miasto i inne duże miasta w naszym kraju stają się świetnym miejscem by przedstawić propozycję w sposób trafiający w pamięć.

Targi Dobre Miasto

Stojaki reklamowe - Dobre Miasto oczekuje skutecznych sposobów reklamowania

Dadzą się zaobserwować w wielu lokalizacjach. Sprawdzą się na targach, w trakcie przedstawienia oferty w marketach i pasażach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - ulotkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest kluczowe, by mieściły w sobie użyteczność, trwałość i prosty montaż. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie pomysłowe i atrakcyjne wizualnie - wówczas wypełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Dobre Miasto (i nie tylko) widzi w dużej mierze, jeśli znajdzie się w nich element wyróżniający je wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Środki do tworzenia identyfikacji konstruuje się dzięki zastosowaniu coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, duży wybór sztywnych produktów z celulozy z zaawansowanym technologicznie drukiem w technologii UV - te tworzywa mogą zaoferować naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Dobre Miasto zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, więc najlepiej przypatrzeć się formom, oferowanym przez innowacyjnych projektantów. Nierzadko też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym miejscem może być trybunka przed standem z oryginalnym kształtemf, nieopodal zaś stanie stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Dobre Miasto spróbujemy umieścić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. W takim wypadku należy właściwą informację przekazać podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa musi zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności aury. Standy promocyjne, a szczególnie ich wersje w formie stojaków, świetnie sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać po obu stronach drzwi, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub materiały promocyjne w ciekawej graficznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Dobre Miasto zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Dobre Miasto jako miejsce nieustannej promocji i szerokiej oferty usług, wymaga urozmaiconego wyboru roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Ważne, by wybrać sposób kreowania dopasowany do charakteru przedsiębiorstwa bądź branży zbywanych asortymentów. Aktualnym hitem w kategorii stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których umieszcza się markę lub znak graficzny. Różnego rodzaju kształty z naszej oferty łączy niezrównana trwałość, dlatego powinno się jedynie wybrać interesującą metodę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przyciągania uwagi, które dadzą radę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Dobre Miasto 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl