BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Dobra

Niejedna dobra kampania reklamowa może przepaść bez odpowiedniej oprawy. Nośniki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko komunikują istnienie przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Rywalizują także z konkurencją o uwagę przechodniów. Metody komunikowania i kreowania wizerunku w rożnych kształtach pomagają zadbać o uwagę adresatów. Bardzo efektywne są ścianki i stojaki reklamowe - Dobra i pozostałe duże miasta w naszym kraju stają się świetnym polem do przedstawienia marki w taki właśnie sposób.

Targi Dobra

Stojaki reklamowe - Dobra oczekuje atrakcyjnych sposobów reklamowania

Odkrywamy je w rozmaitych miejscach. Dobrze wypadną na imprezach branżowych, w czasie prezentacji produktów w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie ważnej instytucji czy pod dachem stowarzyszenia - druk z kluczowymi danymi. Z punktu widzenia użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: użyteczność, trwałość i prosty sposób składania. Składniki reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się przede wszystkim oryginalne i przyciągające oko - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Standy i stojaki reklamowe Dobra (a także inne miasta) dostrzeże wyraźnie, jeżeli coś wyróżnia je wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie trzeba umieścić standy reklamowe

Środki do prezentacji wizualnej korzystają z coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, podświetlane kasetony z pleksiglasu, wiele typów tektury i kartonu z nadrukiem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te materiały tworzą zupełnie nową jakość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Dobra zwykle korzysta z każdego rozwiązania, dlatego warto przypatrzeć się formom, które rodzą się na biurkach śmiałych designerów. Zazwyczaj też stosuje się różne elementy. Typowym miejscem będzie np. podest na tle ścianki z oryginalnym designemf, zaś przy nim znajdzie się stojak promocyjny z przytwierdzonym do niego plakatem lub półkami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Dobra zamierzamy rozstawić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. W zależności od tego wystarczy odpowiednią opcję podkreślić w zamówieniu - charakter wydruku czy materiału musi zostać dostosowany do zmieniających się okoliczności pogodowych. Standy reklamowe, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, znakomicie sprawdzają się w połączeniu z katalogami, folderami, ulotkami czy drobiazgami, które czekają na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w instytucji, teatrze, muzeum czy innym podmiocie, który przygotowała swoje informacje lub materiały promocyjne w ciekawej graficznie formie.

Stojaki reklamowe - Dobra może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was wiele produktów do promocji w miejskiej przestrzeni, w tym również stojaki reklamowe. Dobra jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i szerokiej gamy usług, potrzebuje urozmaiconego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych wyrobów. Potrzebny będzie sposób prezentacji dobrany do wizerunku marki bądź branży proponowanych towarów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić brand lub logo firmy. Rozmaite kształty z naszej oferty wyróżnia niezrównana trwałość, więc wystarczy tylko zdefiniować interesującą formę prezentacji i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które dadzą radę nawet przy wielkim naporze klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Dobra 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl