BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Chodecz

Nawet najlepiej przemyślana kampania firmy może przepaść bez właściwej oprawy. Nośniki reklamowe obok nas czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu firmy bądź instytucji. Rywalizują również między sobą o uwagę przechodniów. Produkty do komunikowania i tworzenia wizerunku w rożny sposób dają możliwość, by zabiegać o zainteresowanie adresatów. Można zwrócić tu uwagę na ścianki i stojaki reklamowe - Chodecz oraz inne większe miasta w naszym kraju stają się znakomitym obszarem by pokazać przedsiębiorstwo w taki właśnie sposób.

Targi Chodecz

Stojaki reklamowe - Chodecz oczekuje skutecznych metod prezentacji

Można je ustawić w wielu miejscach. Dobrze wypadną na imprezach targowych, podczas przedstawienia produktów w supermarketach i pasażach handlowych. We wnętrzach firmy doskonale wyeksponują katalog z kolekcją, a na korytarzu uczelni czy w pomieszczeniach stowarzyszenia - wizytówkę z kluczowymi danymi. Dla wystawcy jest ważne, by łączyły w sobie funkcjonalność, odporność na nacisk i prosty montaż. Elementy reklamy, którą się ogląda, powinny być po prostu niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku spełnią powierzoną im misję. Standy i stojaki reklamowe Chodecz (a także pozostałe lokalizacje) dostrzeże wyraźnie, jeżeli coś wyróżnia je spośród wielu innych bodźców reklamowych.

Znakomita lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do prezentacji wizualnej tworzy się za sprawą coraz nowszych materiałów. Dowolne kształty z eleganckiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, duży wybór tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w technologii UV - te materiały budują kompletnie niezwykłe efekty. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Chodecz może skorzystać z każdego rozwiązania, zatem musimy przypatrzeć się kształtom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. podest na tle ścianki z ciekawym kształtemf, zaś przy nim stanie stojak promocyjny z przymocowanym do niego plakatem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Chodecz spróbujemy umieścić pod dachem czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne informacje powinno się podkreślić w zamówieniu - charakter wydruku czy surowca musi zostać dopasowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Standy reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, bardzo dobrze współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w pasażu handlowym, ale także w instytucji, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać istotne informacje lub materiały promocyjne w ciekawej optycznie aranżacji.

Stojaki reklamowe - Chodecz może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym asortymencie mamy dla Państwa duży wybór produktów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Chodecz dzięki temu że jest miejscem nieustannej promocji i szerokiej gamy usług, wymaga urozmaiconego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i plakaty czy do promowania prezentowanych wyrobów. Istotne, by wybrać wybór metody promowania dobrany do charakteru firmy bądź branży proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub znak graficzny. Różne linie z naszej oferty cechuje niezawodna trwałość, toteż wystarczy wyłącznie określić interesującą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Chodecz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl