BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Chocz

Niejedna dobra promocja reklamowa może pozostać niezauważona przy źle dopasowanych sposobach przekazu. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko komunikują istnienie firmy bądź stowarzyszenia. Walczą również między sobą o uwagę potencjalnych klientów. Produkty do identyfikacji i kreowania wizerunku w rożny sposób pozwalają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Niezwykle skuteczne są ścianki i stojaki reklamowe - Chocz i inne większe miasta w naszym kraju stają się rewelacyjnym polem by pokazać ofertę w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Chocz

Stojaki reklamowe - Chocz potrzebuje atrakcyjnych technik prezentacji

Można je umieścić w różnych miejscach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w czasie prezentacji oferty w sklepach i pasażach handlowych. W siedzibie placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na terenie uczelni czy w pomieszczeniach instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Z punktu widzenia wystawcy będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, odporność na nacisk i nieskomplikowany sposób składania. Składniki reklamy, którą się ogląda, powinny być w pierwszym rzędzie niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - w takim wypadku będzie można nazwać je skutecznymi. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Chocz (i nie tylko) zauważa najbardziej, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród kolejnych bodźców reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy postawić standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych tworzyw. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, podświetlane kasetony z plexi, duży wybór tektury i kartonu z nadrukiem w innowacyjnej formie - te tworzywa potrafią zaoferować nowe koncepcje. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Chocz może skorzystać z rozmaitych możliwości, dlatego najlepiej przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Coraz częściej też stosuje się różne produkty. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka przed standem z ciekawym kształtemf, a tuż obok stanie stojak reklamowy z przymocowanym do niego banerem lub półkami na foldery. Sporo będzie wynikać z tego, czy stojaki reklamowe w Chocz zamierzamy rozstawić w środku czy poza czterema ścianami. Wszystkie informacje powinno się zaznaczyć podczas zlecania - rodzaj wydruku czy tworzywa powinien być dostosowany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje reklamowe, a właściwie ich wersje w formie stojaków, znakomicie współgrają z katalogami, folderami, informatorami czy gadżetami, które czekają na gości po obu stronach drzwi, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje dane lub program w atrakcyjnej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Chocz może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszym katalogu mamy dla Was wiele obiektów do reklamy wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Chocz dzięki temu że jest miejscem aktywnego handlu i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na foldery i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Istotne, by wybrać wybór metody prezentacji najbardziej pasujący do charakteru marki bądź branży zbywanych towarów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których można umieścić markę lub logo firmy. Wszelkie produkty z naszego katalogu łączy niezrównana solidność, zatem pozostaje tak naprawdę wybrać interesującą formę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które dadzą radę nawet przy tłumach klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Chocz 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl