BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Chociwel

Nawet najlepiej przemyślana promocja reklamowa może pozostać niezauważona bez właściwej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni miasta czy w centrach handlowych nie tylko informują o funkcjonowaniu przedsiębiorstwa bądź komórki społecznej. Walczą też między sobą o zainteresowanie znajdujących się tuż obok ludzi. Metody komunikowania i prezentacji wizualnej w rożnych kształtach pozwalają wzbudzać zainteresowanie odbiorców. Do najbardziej atrakcyjnych należą standy i stojaki reklamowe - Chociwel oraz inne większe polskie miasta okazują się świetnym terenem by zaprezentować firmę w sposób zapadający w pamięć.

Targi Chociwel

Stojaki reklamowe - Chociwel oczekuje najlepszych metod prezentacji

Dadzą się zaobserwować w rozmaitych lokalizacjach. Sprawdzą się na imprezach branżowych, podczas przedstawienia oferty w marketach i galeriach handlowych. We wnętrzach placówek handlowych zachęcą do sięgnięcia po katalog z kolekcją, a na korytarzu ważnej instytucji czy pod dachem instytucji społecznych - ulotkę z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: utylitarność, trwałość i nieskomplikowany montaż. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą być przede wszystkim niesztampowe i przyciągające zainteresowanie - wtedy wypełnią swoje naturalne zadanie. Roll-upy, ścianki i stojaki reklamowe Chociwel (i nie tylko) dostrzega najbardziej, kiedy znajdzie się w nich element wyróżniający je spośród reklamowego natłoku.

Atrakcyjna lokalizacja na standy reklamowe

Produkty do reklamy wizualnej korzystają z coraz nowszych rozwiązań. Profile z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z pleksiglasu, duży wybór tektury i kartonu z drukowaniem wielkopowierzchniowym w innowacyjnej formie - te tworzywa potrafią zaproponować nowe widoki na przyszłość. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Chociwel zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, dlatego trzeba przyjrzeć się kształtom, które rodzą się na biurkach odważnych designerów. Coraz częściej także stosuje się różne elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym będzie np. trybunka przed standem z oryginalnym designemf, nieopodal zaś zostanie usytuowany stojak reklamowy z wielkoformatowym nadrukiem lub kieszeniami na materiały poligraficzne. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Chociwel mamy zamiar umieścić wewnątrz czy poza czterema ścianami. W zależności od tego musimy odpowiednią informację podkreślić w zamówieniu - charakter druku czy materiału musi być dostosowany do kapryśnych okoliczności aury. Standy reklamowe, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które oczekują na gości przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, kinie, muzeum czy innym podmiocie, który chce przekazać swoje wiadomości lub materiały promocyjne w ciekawej wizualnie formie.

Stojaki reklamowe - Chociwel zaopatruje się w sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Was duży wybór produktów do prezentacji w miejskiej przestrzeni, między innymi stojaki reklamowe. Chociwel jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, potrzebuje rozległego wyboru standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych produktów. Ważne, by wybrać sposób promowania dopasowany do wizerunku firmy bądź rodzaju zbywanych towarów. Aktualnym hitem wśród stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których prezentuje się markę lub znak graficzny. Rozmaite produkty z naszej oferty łączy wysoka solidność, toteż pozostaje tylko określić właściwą metodę prezentacji i wybrać do niej stojaki reklamowe najwyższej próby, które wytrzymają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Chociwel 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl