BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Cedynia

Nawet najlepiej przemyślana kampania firmy może pozostać niezauważona bez odpowiedniej oprawy. Środki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko ogłaszają istnienie firmy bądź instytucji. Walczą również między sobą o zainteresowanie przechodniów. Produkty do komunikowania i tworzenia wizerunku w rożnych kształtach pomagają zabiegać o zaciekawienie adresatów. Do najbardziej optymalnych należą ścianki i stojaki reklamowe - Cedynia oraz inne większe nasze miasta będą świetnym polem do przedstawienia marki w sposób nie pozostający bez reakcji.

Targi Cedynia

Stojaki reklamowe - Cedynia potrzebuje atrakcyjnych sposobów identyfikacji w miejskiej przestrzeni

Da się je ulokować w wielu miejscach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w trakcie przedstawienia produktów w marketach i pasażach handlowych. W siedzibie przedsiębiorstwa zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na korytarzu uczelni czy pod dachem instytucji społecznych - wizytówkę z kluczowymi danymi. Od strony użytkownika jest kluczowe, jak połączą utylitarność, trwałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, powinny okazać się przede wszystkim niesztampowe i atrakcyjne wizualnie - wtedy będzie można ogłosić sukces. Standy i stojaki reklamowe Cedynia (i nie tylko) dostrzeże w dużej mierze, jeśli znajdzie się w nich coś wyróżniającego spośród reklamowego natłoku.

Tu na pewno należy postawić standy reklamowe

Produkty do budowania wizerunku konstruuje się przy pomocy coraz bardziej innowacyjnych technologii. Profile z nowatorskiego mlecznego tworzywa, litery 3D i kasetony z plexi, wiele typów tektury i kartonu z nadrukiem w technologii UV - te materiały potrafią dać naprawdę wiele możliwości. Jeśli chodzi o stojaki reklamowe, Cedynia może skorzystać z każdego rozwiązania, toteż warto przypatrzeć się kształtom, które wychodzą spod ręki odważnych designerów. Coraz częściej też stosuje się rozmaite produkty. Atrakcyjnym miejscem będzie np. trybunka na tle ścianki o nietypowym kształcief, zaś przy nim stanie stojak reklamowy z przytwierdzonym do niego plakatem lub kieszeniami na katalogi. Sporo zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Cedynia chcemy rozstawić w środku czy na zewnątrz obiektu. W zależności od tego możemy właściwą opcję zaznaczyć podczas zlecania - charakter wydruku czy tworzywa musi zostać dostosowany do kapryśnych okoliczności pogodowych. Konstrukcje promocyjne, a szczególnie ich wersje w konwencji stojaków, doskonale sprawdzają się w połączeniu z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą dostawać przed sklepem lub tuż za jego progiem, w galerii handlowej, ale także w urzędzie, teatrze, uczelni czy innym podmiocie, który chce przekazać ważne dane lub materiały promocyjne w atrakcyjnej optycznie formie.

Stojaki reklamowe - Cedynia może skorzystać z katalogu sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie mamy dla Państwa duży wybór produktów do prezentacji wizualnej, między innymi stojaki reklamowe. Cedynia jako miejsce sprzedaży w wielu branżach i bogatej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu roll-upów, trybunek, stojaków na ulotki i katalogi czy do prezentacji promocyjnych artykułów. Istotne, by wybrać sposób promowania dobrany do wizerunku firmy bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Ostatnim hitem w kategorii stojaków reklamowych są półki w wysokim słupku, na których prezentuje się markę lub logo firmy. Rozmaite kształty z naszej oferty cechuje wysoka solidność, toteż powinno się tylko określić interesującą formę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe najwyższej próby, które przetrwają nawet prawdziwy szturm klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Cedynia 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl