BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI
DARMOWA DOSTAWA od 1000zł
SZYBKA REALIZACJA
do kasy suma: 0,00 zł

Stojaki reklamowe - Buk

Nawet dobrze zapowiadająca się kampania przedsiębiorstwa może przepaść przy źle dopasowanych metodach przekazu. Nośniki reklamowe w przestrzeni obok nas czy we wnętrzu galerii nie tylko zapewniają info o istnieniu firmy bądź instytucji. Rywalizują też z konkurencją o zainteresowanie potencjalnych klientów. Metody komunikowania i tworzenia wizerunku w rożnych kształtach pomagają przykuwać uwagę adresatów. Do najbardziej atrakcyjnych zaliczają się standy i stojaki reklamowe - Buk i pozostałe większe polskie miasta stają się świetnym polem do zaprezentowania marki w sposób zapadający w pamięć.

Targi Buk

Stojaki reklamowe - Buk potrzebuje skutecznych metod reklamowania

Można je ulokować w wielu lokalizacjach. Dobrze wypadną na ekspozycjach, w czasie prezentacji produktów w supermarketach i pasażach handlowych. W siedzibie firmy zachęcą do sięgnięcia po katalog z ofertą, a na terenie uczelni czy pod dachem stowarzyszenia - druk z ważnymi informacjami. Od strony użytkownika będzie najważniejsze, jak zaprezentują najważniejsze cechy: użyteczność, wytrzymałość i łatwość montażu. Elementy reklamy, na którą się patrzy, muszą okazać się po prostu pomysłowe i przyciągające uwagę - w takim wypadku spełnią swoje naturalne zadanie. Standy i stojaki reklamowe Buk (i nie tylko) dostrzega w dużej mierze, gdy znajdzie się w nich coś wyróżniającego wśród kolejnych nośników reklamowych.

Świetne miejsce, gdzie należy umieścić standy reklamowe

Produkty do tworzenia identyfikacji korzystają z coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Dowolne kształty z eleganckiego dibondu, litery 3D i kasetony z odpornego szkła akrylowego, wszelkie rodzaje tektury i kartonu z zaawansowanym technologicznie drukiem w technologii UV - te tworzywa mogą dać naprawdę wiele możliwości. Gdy idzie o stojaki reklamowe, Buk zwykle korzysta z rozmaitych możliwości, więc najlepiej przyjrzeć się formom, oferowanym przez nowatorskich projektantów. Zazwyczaj też łączy się różne elementy. Atrakcyjnym stoiskiem reklamowym może być trybunka na tle ścianki z oryginalnym designemf, zaś przy nim znajdzie się stojak reklamowy z przymocowanym do niego plakatem lub półkami na materiały poligraficzne. Wiele zależy od tego, czy stojaki reklamowe w Buk chcemy umieścić wewnątrz czy na zewnątrz obiektu. Tę i inne wskazówki trzeba zaznaczyć w zamówieniu - charakter wydruku czy materiału powinien zostać dobrany do zmieniających się warunków atmosferycznych. Konstrukcje promocyjne, a właściwie ich odmiany w formie stojaków, świetnie łączą się z folderami, prospektami, składankami czy drobiazgami, które klienci mogą otrzymywać po jednej lub drugiej stronie wejścia, w pasażu handlowym, ale także w urzędzie, kinie, uczelni czy innym podmiocie, który przygotowała swoje dane lub program w atrakcyjnej optycznie konwencji.

Stojaki reklamowe - Buk może skorzystać z oferty sklepu reklamowego Retio

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa duży wybór obiektów do promocji wizualnej, w tym również stojaki reklamowe. Buk jako miejsce nieustannej promocji i bogatej oferty usług, wymaga rozległego asortymentu standów, ścianek, stojaków na ulotki i katalogi czy do promowania prezentowanych produktów. Potrzebny będzie wybór metody kreowania najbardziej pasujący do wizerunku firmy bądź rodzaju proponowanych asortymentów. Najnowszym produktem należącym do rodziny stojaków reklamowych są wysokie wieże z półkami, na których umieszcza się brand lub logo firmy. Różnego rodzaju kształty z naszego katalogu cechuje niezrównana trwałość, zatem pozostaje wyłącznie zdefiniować właściwą metodę reklamy i zdecydować się na stojaki reklamowe ze zdolnością przykuwania uwagi, które wytrzymają nawet zwiększone zainteresowane klientów.

Specjalna oferta na stojaki reklamowe - Buk 💰

Oto Twój kod rabatowy 10%: stojaki-retio-2020

Kod naliczy 10% zniżki na produkty z kategorii Standy Reklamowe, Standy OutDoor, Potykacze i stojaki, Potykacze zewnętrzne.

*Rabat nie dotyczy produktów znajdujących się już w ofercie promocyjnej.

Napisz do nas lub zadzwoń i odbierz swój rabat:

biuro@retio.pl

+48 731 89 15 55 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl